Про реформи: публічно і непублічно

20.06.2017
20.06.2017
Кав’ярня-піцерія "Scorini"
Кіровоград, вул. Дворцова, 28

20 червня о 10:00 у кав’ярні “Scorini” (вул. Архітектора Паученка, 28, 1 поверх) відбудеться прес-кава «Про реформи: публічно і непублічно». Експерти громадської організації «Центр UA» та коаліції Реанімаційний пакет реформ проведуть відверту розмову з журналістами про ключові проблеми в Україні та першочергові кроки для їхнього подолання.

Змінити країну — важче, ніж критикувати тих, хто її вже змінює. Зрозуміти реформу — складніше, ніж ображатися, що не спитали твоєї думки. Роль журналістів в комунікації та розробці реформ є однією з найважливіших, тому в рамках туру «ЗміниТИ» відбудеться окрема зустріч з представниками ЗМІ Кіровоградської області.

Які зміни чекають на первинну медичну допомогу в 2017 році? Що мають зробити громади та місцева влада для впровадження змін на прикладі реформи системи охорони здоров’я? Які виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні? Чому важливо прийняти нове виборче законодавство до кінця 2017 року? За яких умов влада почує позиції та вимоги громадян і як вплинути на прийняття рішень? На ці та інші питання будуть готові відповісти:

 • Олег Рибачук, голова і співзасновник Центру UA, екс-віце-прем’єр-міністр із питань європейської інтеграції;
 • Олександр Ябчанка, експерт з медичної реформи Реанімаційного пакету реформ;
 • Андрій Андрушків, лідер напрямку «Контроль публічних фінансів» Центру UA.
 • Просимо підтвердити свою участь листом на пошту - olyagoloborodko@gmail.com

  Громадська організація “Центр UA” спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та представниками Міністерства охорони здоров’я продовжує Всеукраїнський тур «ЗміниТИ: взаємодія заради змін», щоб почути та зібрати позиції представників найактивніших спільнот в усіх регіонах України для розробки системних змін у країні. Взаємодія заради змін допоможе зрозуміти і сформулювати власні очікування до змін у країні, знайти однодумців і згуртуватись навколо спільних позицій, а також співпрацювати один з одним та владою, вимагаючи врахування спільних інтересів.

  За додатковою інформацією звертайтесь: Ольга Голобородько - (096)466-92-10


  PlanA - Майбутне варто планувАти

  Комментарии

  Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
  Напишите ваш комментарий
  Комментарий:

  ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

  Светлана .Частный зоопарк в селе Озера
  Подскажите кто знает зоопарк уже работает?
  Ірина .Ресторан "Сорренто"
  Могу поспорить с Рабинович, мы были с семьёй весной, тепло и мы на летней террасе. Понравилось всё, от интерьера…
  Люся .Поетичний капінг
  17, помилились, виправили