Громадський бюджет – 2018

15.08.2017–14.09.2017
15.08.2017–14.09.2017

З 15 серпня по 14 вересня триватиме прийом пропозиції від мешканців міста для участі у проекті «Громадський бюджет – 2018».

Громадський бюджет Кропивницького – це частина бюджету міста, за рахунок якого кропивничани можуть реалізувати власні ідеї щодо покращення інфраструктури міста, об’єкти якої знаходяться у комунальній власності та є загальнодоступними.

У 2018 році загальний кошторис проекту складатиме 5 мільйонів гривень. 10% Громадського бюджету буде спрямовано на спеціальну категорію "Соціальні проекти", які матимуть на меті покращення умов життя людей з інвалідністю.

На реалізацію великих проектів (до 1 млн. грн. кожний) планується використати 50% коштів, а решта 40% - на малі проекти (до 150 тис. грн.)

Проекти, пов’язані з модернізацією приміщень, у тому числі їх утеплення, а також такі, що можуть бути впроваджені через галузеві програми до конкурсу допускатися не будуть

Великі проекти мають бути підтримані не менш, як 50 особами, малі і соціальні – 25 мешканцями міста. Зареєструвати проект можна у електронному вигляді через «Єдину систему громадських ініціатив», використовуючи BankID (www.kr-rada.gov.ua) на сторінці “Громадський бюджет», або у паперовому вигляді через відділ по роботі зі зверненнями громадян міської ради (вул. Велика Перпективна, 41 кімн. 130, e-mail: zvern@krmr.gov.ua).

Перелік допущених до голосування проектів буде оголошений до 18 жовтня 2017 року, а голосування мешканців триватиме з 30 жовтня по 10 листопада, а переможців оголосять до 26 листопада 2017 року.


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юра .Голубые озера
Есть ли домики для отдыха на голубых озёрах если можно номер телефона
Сергей .​Отельный комплекс "Государь" и кафе-ресторан "Розмарин"
Являюсь регулярным посетителем ресторана (уже даже скидочную карту выдали). Так вот, мои впечатления - готовят…
Inna H.Частный зоопарк в селе Озера
Зоопарк до сих пор не работает и не известно когда будет.