Тренінг “Рівноправне партнерство чоловіків та жінок для демократичного розвитку країни”
Міжнародна фундація виборчих систем (IFES Україна) оголошує конкурс на участь у регіональному тренінгу “Рівноправне партнерство чоловіків та жінок для демократичного розвитку країни” в рамках ініціативи MALE (Альянс рівноправного партнерства чоловіків та жінок), що відбудеться у Кропивницькому 5-6 квітня 2018 року.
MALE – це перший у своєму роді навчальний модуль, який зосереджує увагу на залученні чоловіків-партнерів задля утвердження рівноправного партнерства чоловіків та жінок вдома, в громадах та на інституційному рівні. З метою забезпечення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок у виборчому процесі для участі у тренінгу запрошуються представники громадських організацій, медіа, політичних партій, виборчих комісій та органів державного реєстру виборців.
Дводенний тренінговий модуль буде складатися, але не обмежуватися такими питаннями як: огляд гендерної рівності, гендерні стереотипи, участь жінок у політиці, гендерні квоти, комунікація та переговори, побудова партнерських відносин. З програмою тренінгу можна ознайомитись за посиланням.
Тренінги будуть проводитися в інтерактивному режимі, і основна увага буде приділена практичним заняттям, роботі в «малих групах» та аналізу проблемних питань та бар’єрів рівноправного партнерства чоловіків та жінок. За результатами проходження Тренінгів учасники/учасниці, які складуть фінальний тест, отримають сертифікати про проходження курсу. Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують харчування учасників тренінгу, роздаткові матеріали та компенсацію витрат на проїзд.
Зауважте, що сертифікати та відшкодування проїзду учасники/учасниці отримають ЛИШЕ у разі 100% присутності на тренінгу протягом двох днів.
Для участі в конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням до 13 березня 2018 року.
Про результати конкурсного відбору переможиць/ців буде повідомлено 16.03.2018.
Ця ініціатива реалізується Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги. Будь-які думки, викладені у цій публікації чи під час тренінгу, належать автору і не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, Міністерства міжнародних справ Канади, уряду Канади або уряду Великої Британії.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?