Як молодь Кропивницького розуміє європейські цінності?

19.05.2018
19.05.2018

У суботу, 19 травня Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування запрошує молодь - студентів, активістів, молодих підприємців, - на захід, що проходитиме з нагоди Дня Європи.

Початок заходу - об 11.00. Запрошуємо команди учасників від навчальних закладів - по 4-5 осіб у команді.
Обіцяємо цікаве та продуктивне спілкування, багато корисної та актуальної інформації, а також приємну та дружню атмосферу.

Мета заходу - підняти усвідомленість теми участі молоді у розвитку громади із використанням європейських цінностей через окреслення складнощів і можливостей, пов'язаних з темою, а також ознайомити суспільні групи, зокрема, молодь із життєвою ситуацією інших суспільних груп, у співпраці з якими можливо вибудовувати зв'язну політику. Таким чином захід сприятиме закладенню грунту для співпраці та мотивації учасників діяти для втілення у життя спільного бачення, випрацюваного під час "Світового кафе".


Адреса Центру: вул. Велика Перспективна, 15\7 - перший поверх (навпроти бібліотеки ім. Чижевського, поруч із офісом копанії "Київстар").
Фейсбук сторінка Центру за посиланням.


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Bel S.Вечори на форумі у місті Вінниця: Вражень - на увесь рік!
Kúpiť registrovaný pas, vodičský preukaz, ID karta, ((vanwest04@gmail.com) (+ 237677707293), IELTS certifikát, vízum, rodný list, škola diplomy, sobášny list, US green card a mnoho ďalších…
Lora R.Частный зоопарк в селе Озера
Я звонила человеку ,который организовывает поездки туда ,то он сказал ,что поддерживает связь с директором и вроде…
Вікторія .Школа ораторського мистецтва
Напишіть через Фейсбук - організаторам заходу - https://www.facebook.com/kowo.me/