Фестиваль вуличної іжі

27.05.2018
27.05.2018
Казачий остров
Кировоград, проспект Винниченко, 12

Фестиваль вуличної їжі вперше пройде у Кропивницькому 27 травня у парку на Козачому острові. Організовує фестиваль Клуб рестораторів, створений цієї весни у нашому місті.

Фестиваль вуличної їжі триватиме з 9.00 до 21.00 у парку на острові (позаду обласного ДЮЦу, поруч із проспектом Винниченка). Приходьте і спробуйте страви та напої від кращих ресторанів та кафе міста. Свої страви і напої вам запропонують кафе «Зефір», «Черчілль Паб» та бар «Ne Speshi», кафе «Merci» та «Кекс-бар», кондитерська «Пудінг» та кафе «Wine&Tapas», а також кафе «Баклажан», кав’ярня «Мокко», кафе «Щастя» та кафе «Крила». Учасник свята і дисконтна мережа «Любимый город».

Президент Клубу рестораторів, спів-власник кафе «Крила» Олександр Бронза щиро вдячний всім, хто долучається до створення свята.

Чекаємо дорослих і малих! Вхід на свято - вільний!

Фестиваль проводиться у рамках Кропивницького Півмарафону. Також на острові у цей день відбудеться Фестиваль "Коловрат", Урбаністична майстерня "Містотворення", Кубок Барбоса та Європейська здибанка!


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Bel S.Вечори на форумі у місті Вінниця: Вражень - на увесь рік!
Kúpiť registrovaný pas, vodičský preukaz, ID karta, ((vanwest04@gmail.com) (+ 237677707293), IELTS certifikát, vízum, rodný list, škola diplomy, sobášny list, US green card a mnoho ďalších…
Lora R.Частный зоопарк в селе Озера
Я звонила человеку ,который организовывает поездки туда ,то он сказал ,что поддерживает связь с директором и вроде…
Вікторія .Школа ораторського мистецтва
Напишіть через Фейсбук - організаторам заходу - https://www.facebook.com/kowo.me/