Цифрові засоби роботи із відео

15.08.2018
15.08.2018

У середу, 15-го серпня 2018 року, у місті Кропивницький (Кіровоградська область) відбудеться тренінг на тему «Цифрові засоби роботи із відео». Під час тренінгу йтиме мова про те, для чого знімати відео, які є мобільні додатки для зйомки і монтажу відео, що таке послідовність п’яти кадрів і як її застосовувати, як монтувати відео за допомогою Adobe та про інші корисні і важливі речі.


Для участі слід заповнити дану реєстраційну анкету до 10 серпня 18:00 години, і організатори зв'яжуться, щоб повідомити про результат відбору, і де саме та о котрій годині почнеться заняття.

Анкета - за посиланням: goo.gl/deDPgz

Захід буде проведений в межах проекту «Голоси Громад» завдяки щедрій підтримці американського народу у вигляді гранту від Посольства США в Україні. Метою проекту «Голоси Громад» є сприяння розвитку свободи преси в об'єднаних територіальних громадах, особливо у сільській місцевості, а також підвищення активності місцевих спільнот в ході процесів децентралізації та удосконалення навичок місцевих журналістів, блогерів і медіа-активістів.

Детальна інформація про проект - за посиланням: http://kirovohradpressclub.org/hromadasvoices

Контакти
Прес-клуб реформ - Вікторія Талашкевич
телефон: 050-321-39-19
ФБ: https://www.facebook.com/viktoriiatalashkevych

Участь - безкоштовна! Учасникам з районів Кіровоградської області буде компенсовано вартість проїзду за умови надання оригіналів квитків на автобус\потяг.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Анна .Майстер ліричного пейзажу
Щіро дякую, за такі теплі спогади, про нашого тата! Велика подяка команді КОХМ , а також Тетяні Олександрівні за…
Вікторія .Релакс Выходной
Вы правы, Ирина. Информация взята с социальных сетей - вот так народ бестолково размещает "анонсы". Думает, мы телепаты…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Таня, в комментариях люди пишут, что зоопарк закрыт