Молоді кіровоградці з’ясовували, хто краще знає про репродуктивне здоров'я

02.07.13, 15:40
фото - Ольга Гріднєва
фото - Ольга Гріднєва

Минулого тижня Кіровоградський прес-клуб реформ провів турнір з гри "Брейн-ринг", присвячений проблемам репродуктивного здоров’я. Захід проводився в рамках проекту "Здоров'я жінок Кіровоградщини" - частини Всеукраїнської  програми  "Здоров'я жінок України".


Знавці Кіровоградської обласної ліги інтелектуального розвитку змагались у тому, хто швидший, і хто знає більше цікавих фактів про контрацепцію, про фактори, що впливають на репродуктивне здоров’я, факти і міфи про сексуальність.

Читайте також:
Кіровоградщина – в числі кращих у виконанні проекту «Здоров’я жінок України»

фото - Ольга Гріднєва
фото - Ольга Гріднєва
Цікаво, що інтерес до заходу проявила не лише прекрасна половина інтелектуалів, але й знавці-хлопці: з-поміж усіх команд лише она була суто жіночою, в інших, навпаки, переважали представники сильної статі!  В цілому захід виявився дуже динамічним і цікавим.

Олександр Тарасенко, капітан команди “Песець”: “В інтелектуальних іграх тематичні турніри – не рідкість, але в брейн-рінг на тему репродуктивного здоров’я ми граємо вперше. Ніколи не думав, що це – така складна і цікава тема, і що пересічні люди так мало думають про питання репродуктивного здоров’я".

Читайте також:
Марафон по игре "Что? Где? Когда?" в Кировограде

фото - Ольга Гріднєва
фото - Ольга Гріднєва
ДОВІДКА: Програма “ Здоров’я Жінок України”, що виконується Інститутом досліджень і тренінгів ім. Джона Сноу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, працюватиме в пілотних регіонах України, а також на національному рівні протягом п’яти років (2011-2016 рр.). Програма спрямована на захист репродуктивного здоров‘я українських жінок і сімей шляхом покращення використання сучасних методів контрацепції як альтернативи не планованим вагітностям і пов‘язаним із ними абортам.  Серед пріоритетів програми - створення можливостей для жінок і пар приймати поінформовані рішення щодо планування сім’ї та репродуктивного здоров’я, покращення знань постачальників послуг з сучасних методів планування сім’ї, а також їх клінічних і консультативних навичок, а також допомога у створенні національного і регіонального політичного середовища, сприятливого для планування сім’ї і репродуктивного здоров’я.


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Яна .Частный зоопарк в селе Озера
Сегодня ездили в зоопарк, он закрыт и неизвестно когда откроют. Я думаю что в этом году туда не стоит ехать, раз…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день !Да,псориаз лечат на озере,некоторые получают небольшое облегчение,у других людей более прогрессивное…
Юра .Голубые озера
Есть ли домики для отдыха на голубых озёрах если можно номер телефона