Читаймо просто неба!

10.07.13, 8:31
Photo by circulating
Photo by circulating

Літо в самому розпалі, настала довгоочікувана пора відпочинку та відпусток! Тому всіх бажаючих провести  вільний час з книгою  в затишній  літній читальній залі на свіжому повітрі гостинно запрошує Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка.

Выд учора для всіх кіровоградців та гостей міста  розпочала свою роботу літня читальна зала просто неба. Якщо Вам немає де сховатися від липневої спеки під час прогулянки  центральними вулицями нашого міста, є бажання  почитати на свіжому повітрі, дізнатися про історію та познайомитися з архітектурними особливостями вулиці Дворцової -  тоді  ідеальним  відпочинком для Вас стане  нова бібліотечна послуга  «Літня читальна зала».

До Вашої уваги новинки літератури з усіх галузей знань. Ви любите почитати любовні романи,  погортати сторінки журналів, дізнатися  останні новини вз періодичних видань, займаєтесь рукоділлям -  тоді  ми неодмінно радимо Вам завітати  до нас!

Літня читальна зала розміщена на центральній вулиці міста – вулиці Дворцовій (біля приміщення  Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка). Час роботи: понеділок – четвер з 10.00 до 14.00.
Ми чекаємо саме на Вас!

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка
Адреса: вул. Декабристів 6\15. Тел. (0522) 22-66-01.


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юлия .​Серебряное озеро (Скала)
Очень хочется побывать в этом селе,как с проживанием? Нужно заранее бронировать жильё или без проблем,приехал…
Мария .Частный зоопарк в селе Озера
Подскажите, плиз, ещё не работает зоопарк? Может кто то ездил???
Сергей .Целебное серебряное озеро
Все лечат, и геморрой и шизофрению