Перший 3D-малюнок у Кіровограді: реклама згущеного молока

16.07.13, 16:26

фото - А.Кадигроб
фото - А.Кадигроб
Років зо два тому у художника Андрія Кадигроба народилася ідея намалювати 3D-малюнок у Кіровограді - малюнок, присвячений місту. Звісно, кошти на його створення могли були бути зібрані або громадою, або інвестовані владою.

Андрій створив кілька ескізів, запропонував місця для розташування малюнків (вулиця Дворцова, наприклад, а також Ковалівський парк, тощо), просував цю ідею, але підтримки від влади не отримав. Громада, крім активного обговорення та критикування ідеї он-лайн, особливої прихильності не виявила.

фото від Нелі Желамської
фото від Нелі Желамської
Натомість кіровоградський бізнес (а бізнес завжди більш активно реагує на виклики і можливості, що їх надає час) оцінив ідею, і вже цими днями відвідувачі кіровоградського Дендропарку можуть побачити малюнок, що рекламує продукцію одного із найбільших місцевих виробників - згущене молоко, яке виробляє підприємство групи компаній "Формула Смаку".

Власне, це гарний приклад того, що ідеї митців, підтримані бізнесом, можуть подарувати місту щось нове. Звісно, краще б це була не пряма реклама того чи іншого товару\бренду, але це вже наступний крок, очевидно, він попереду.

фото - http://lifetips.org.ua
фото - http://lifetips.org.ua
До речі, малюнки на асфальті як твори міського живопису, давно поширені у світі. Це називається Street Painting (англ. Вуличні малюнки) або Madonnari (на італійському - малюнки на асфальті). Від граффіті вуличне малювання різниться тим, що має справу з асфальтом чи тротуаром, а граффіті - зі стінами будівель, огорожами чи іншими вертикальними поверхнями.
  • фото - А.Кадигроб
  • фото від Нелі Желамської
  • фото - http://lifetips.org.ua
  • фото - http://lifetips.org.ua
  • фото - http://lifetips.org.ua
  • фото - http://lifetips.org.ua

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Релакс Выходной
Вы правы, Ирина. Информация взята с социальных сетей - вот так народ бестолково размещает "анонсы". Думает, мы телепаты…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Таня, в комментариях люди пишут, что зоопарк закрыт
Olena T.Развлекательный комплекс "Velvet"
Отвратительный сервис и алкоголь.