Баскетбольна середа: БК "Кіровоград" розгромив БК "Донецьк-2"

27.11.13, 21:01
фото - sportreporter.com.ua

Сьогодні, у вищій чоловічій баскетбольній лізі, БК «Кіровоград» протистояв вдома дублю БК «Донецьк». У перших двох чвертях кіровоградська команда продемонструвала надзвичайно результативний баскетбол. Так, за половину ігрового часу матчу господарі набрали аж 68 очка.

Вже наступна чверть пройшла на рівної гри. Але, схоже, було «переведення духу» господарями. Адже в останній чверті зустрічі кіровоградці декласували свого суперника 32:11. То ж в підсумку був зафіксований рахунок 125:71 на користь БК «Кіровоград». Найрезультативнішим баскетболістом став гравець БК «Кіровоград» Ілля Шемосюк, на рахунку якого 24 очка.
У наступному турі БК «Кіровоград» 8 грудня на виїзді зіграє з БК «НЕМО-ОДЕСА».

БК «Кіровоград» - БК «Донецьк-2» 125:71 (32:17, 36:19, 25:24, 32:11)
БК «Кіровоград»: Мейс (22 очка+3 підбираннь+9 результативних передач), Абдрахманов (9+3+3), Алексейчук (8+6+0), Берхін (11+9+0), Шемосюк (24+1+7), Овдєєнко (19+7+3), Квінтрелл (19+14+2), Ворнік (13+3+1).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»