Класний ​ролик про рідне місто зняли у Кіровограді

27.10.14, 13:00

Як розповіли організатори проекту, робота вийшла дуже позитивною. Всі зйомки проходили на піднесених почуттях та бажанні зробити щось цікаве. Концепція ролика полягала у тому, щоб на фоні міста показати саме людей, які живуть у ньому. Вцілому у зйомках взяло участь понад 230 осіб: учасники та батьки Зразкового колективу – студії хореографічного мистецтва «Аеліта» відділу сім*ї та молоді, учасники команди зі стрітворкауту, учасники бейсбольної команди нашого міста та усі бажаючі, які зареєструвалися для участі у зйомках.

Найцікавішими та й найскладнішими були процеси зйомок напису «КІРОВОГРАД», який складався з 195 осіб. Люди сповнені енергії та натхнення зробити щось гарне для рідного міста, заряили зйомку суцільним оптимізмом. Ідея створення проекту належить молодому та дуже креативному депутату Кіровоградської міської ради Артему Стрижакову. Керівник проекту, а також його режисер-постановник – активна та творча керівник Зразкового колективу – студії хореографічного мистецтва «Аеліта», директор Міжнародних фестивалів у Кіровограді, Греції, Польщі Олександра Ткаченко. Режисер монтажу ролика – енергійна та сповнена позитивних ідей Зоя Богдашова. І звичайно дуже цінна робота операторів: Олександра Катеруші, Олекссандра Коростовського та Івана Фоміченко, а також дизайнера з графічного оформлення Олексія Симонова.

Завдяки людям, які взяли участь у зйомках, а також творчій організаційній команді за декілька днів соціальний ролик «Я люблю Кіровоград» з'явиться на каналі Кіровоград. Навесні організатори проекту планують зйомку ще декількох соціальних проектів про наше місто!


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Таня, в комментариях люди пишут, что зоопарк закрыт
Olena T.Развлекательный комплекс "Velvet"
Отвратительный сервис и алкоголь.
Вікторія .Фестиваль вуличної їжі запропонує містянам понад сотню…
Спасибо, Женя! Обязательно учтем. На этом фестивале наняли двоих людей на уборку - оказалось мало, на следующем…