​Сьогодні ти спортсмен, а завтра захисник Вітчизни

22.01.15, 16:00

У середу, 21 січня, у НВК №22 (сел. Гірниче), відбулося яскраве та динамічне спортивне свято під гаслом: «Сьогодні ти спортсмен, а завтра захисник Вітчизни»!

У показових виступах продемонстрували свою спортивну підготовку учні школи, що займаються боксом, спортивною гімнастикою, дзюдо, кіокушинкай карате.

Почесним гостем свята став і президент Федерації легкої атлетики Кіровоградської області Геннадій Заболотний. Вітаючи дітлахів зі святом, він побажав усім юним спортсменам високих досягнень у спорті, а також подарував школі новий календар «Легкоатлетична слава Кіровоградщини», що був презентований громадськості напередодні.
«Найважливіше, щоб усі ваші мрії втілилися в життя, – наголосив Геннадій Заболотний. - І спортивний шлях – це один із вірних шляхів, який допоможе вам досягти цієї мети».

НВК №22 недарма славиться своїм потужним спортивним активом, адже серед учнів закладу є і члени Федерації легкої атлетики України - Анастасія Каргополова та Катерина Литвиненко, спортсменки, що подають великі надії у спорті.
В подяку за увагу та подарунки вихованці школи порадували гостей ще й вокально-танцювальними номерами.
Прес-центр ФЛАКО
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Таня, в комментариях люди пишут, что зоопарк закрыт
Olena T.Развлекательный комплекс "Velvet"
Отвратительный сервис и алкоголь.
Вікторія .Фестиваль вуличної їжі запропонує містянам понад сотню…
Спасибо, Женя! Обязательно учтем. На этом фестивале наняли двоих людей на уборку - оказалось мало, на следующем…