Казка з татом

25.03.15, 18:00

Всі батьки мріють, щоб їхня дитина виросла мудрою, доброю і щасливою. Для того, щоб мрія збулася, є спосіб – читаймо дітям разом! Так, 22 березня у відділі дитячого та сімейного читання обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара пройшов День родинного читання «Казка з татом».

Бібліотекарі в образах казкових героїв допомогли батькам здійснити подорож у Країну Дитинства. Літературні вікторини для матусь переконали малюків, що прочитані в дитинстві казки та цікаві історії запам'ятовуються на все життя.

Але головними героями на святі були татусі! Подолавши всі перепони на своєму шляху, які приготували підступні та нечитаючі Баба Яга та Кікімора, вони прочитали казки дітям та були нагороджені почесними медалями «Мій тато – найкращий казкар».

Шановні батьки! Читайте своїм дітям, адже хвилини проведені за спільним читанням та прослуховуванням казок сприяють розумінню не лише змісту прочитаного, навколишнього світу, а й одне одного. При цьому дитяча пам'ять надовго зберігає атмосферу довіри та єднання з дорослими, інтонації голосів тата й мами, їхні слова, пояснення.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання триває.

Чекаємо на Вас!


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Таня, в комментариях люди пишут, что зоопарк закрыт
Olena T.Развлекательный комплекс "Velvet"
Отвратительный сервис и алкоголь.
Вікторія .Фестиваль вуличної їжі запропонує містянам понад сотню…
Спасибо, Женя! Обязательно учтем. На этом фестивале наняли двоих людей на уборку - оказалось мало, на следующем…