XX Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

26.04.15, 9:00

До нових зустрічей!

Кожного року приходить мить – мить розставання – мить суму та надії на зустріч… XX Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі, завершився.
За результатами конкурсної програми за трьома номінаціями нагороди отримали:
«Громадська думка»
Дипломом ІІІ ступеня нагороджується
команда «Школа лідерів» Бобринецького районного Будинку дитячої творчості
Керівник: Щіченко Наталія Іванівна
Дипломом ІІ ступеня нагороджується
команда «Вега» Старокостянтинівського міського центру дитячої
та юнацької творчості Хмельницької області
Дипломом І ступеня нагороджується
команда «Добрі справи» центру дитячої та юнацької творчості
Кіровоградської міської ради
Керівники: Тітова Ганна Володимирівна, Завражна Ірина Станіславівна

«Вокальне мистецтво»
Середня вікова категорія
Диплом ІІІ ступеня
Вокальна група «Атіка» Центру дитячої та юнацької творчості
Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
Керівник: Карпенко Тетяна Борисівна
Диплом ІІ ступеня
Квартет «Мальви» Бобринецького районного Будинку дитячої творчості Кіровоградської області
Керівник: Телих Наталія Володимирівна
Диплом І ступеня
Зразкових художній колектив Вокальна студія «Браво» Центру дитячої
та юнацької творчості м. Черкаси
Керівник: Самойленко Вікторія Володимирівна
Старша вікова категорія
Диплом ІІІ ступеня
Дует «Хардбіт» вокального гуртка Побузького центру дитячої та юнацької творчості Голованівського району Кіровоградської області
Керівник: Цьосенко Юрій Миколайович
Диплом ІІ ступеня
Дует зразкового художнього колективу вокального ансамблю «Каприз» Позашкільного навчального закладу Центру дитячої та юнацької творчості Комсомольської міської ради Полтавської області
Керівник: Ковнір Юлія Сергіївна
Диплом І ступеня
Зразкових художній колектив Студія вокального мистецтво «Антарес»
Комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний
центр дитячої та юнацької творчості»
Керівник: Дороганич Олена Сергіївна
Гран-Прі
Вокальний ансамбль «Діти-квіти» Шепетівського міського центру
дитячої та юнацької творчості Хмельницької області
Керівник: Балагур Жанна Анатоліївна

«Образотворче мистецтво»
Середня вікова категорія
Диплом ІІІ ступеня
Тараненко Олена – вихованка студії образотворчого та прикладного мистецтва Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості
Керівник: Ребедайло Василь Іванович
Диплом ІІ ступеня
Табунець Юлія – вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Арт-компот» Бережинської ЗОШ
Керівник: Житарь Ксенія Казимирівна
Диплом І ступеня
Русін Сергій – вихованець Студії образотворчого мистецтва та дизайну «Гармонія норм» Новоукраїнського районного центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ»
Керівник: Лисенко Валерій Андрійович
Старша вікова категорія
Диплом ІІІ ступеня
Польський Владислав вихованець – гуртка живопису «Колір – світло – простір» Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості
Керівник: Добровольська Ольга Вікторівна
Диплом ІІ ступеня
Ємельянова Єлизавета – вихованка Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості
Керівник: Гноєва Світлана Олегівна
Диплом І ступеня
Колос Олександра – вихованка Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості
Керівник: Гноєва Світлана Олегівна
Гран-Прі
Івченко Дарина – вихованка гуртка живопису «Колір – світло – простір» Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості Керівник: Добровольська Ольга Вікторівна

Ось такими були наші з вами фестивальні дні – творчими, запальними, дружніми та весняними. Яскравим завершенням XX Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі стало неперевершене шоу-закриття «Квітневі миттєвості або подорож планетою «Фестиваль»» , яке проходило у теплій атмосфері зали Кіровоградської обласної філармонії. Шоу-закриття підготували: автор ідеї та головний режисер - Відмінник освіти України Лариса Сивоконь, режисер – Відмінник освіти України Надія Фільченкова, головний балетмейстер - Відмінник освіти України Ірина Мурована, головний хормейстер - Відмінник освіти України Вікторія Гаваза та колективи Кіровоградського обласного ЦДЮТ. Прикрасою дійства стали виступи учасників фестивалю - володарів Гран-прі номінації «Вокальне мистецтво» вокального ансамблю
«Діти – квіти», володарів дипломів I ступеня зразкового художнього колективу Вокальної студії «Браво» та гостей фестивалю – ансамблю «Щасливе дитинство» з міста Харків.
Дякуємо усім учасникам і гостям за активну творчу роботу, яскраві емоції та запрошуємо на наступний XXI Фестиваль!

Фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ Сивоконь Поліна Юрїївна


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Мария .Частный зоопарк в селе Озера
Подскажите, плиз, ещё не работает зоопарк? Может кто то ездил???
Сергей .Целебное серебряное озеро
Все лечат, и геморрой и шизофрению
Evhenii N.Global Village Summer в ТРЦ Depo't center 2018
Добрый день! А Фестиваль будет в воскресенье 15.07 или в субботу 14.07?