Фестиваль до Дня Землі зібрав у Кіровограді сотні учасників зі всієї України

30.04.15, 12:00

Двадцятий Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі пройшов у Кіровограді 22-24 квітня. Унікальність Фестивалю у тому, що кожного разу у центрі уваги дітей постають соціально-громадські проблеми: толерантність, культура миру, права дітей. Діти вчаться знаходити їх рішення, бути небайдужими, формувати свою громадську позицію.

Тему Фестивалю 2015 «Я і Всесвіт» було обрано не випадково, адже організатори хотіли привернути увагу педагогів, батьків і дітей до проблем підростаючого покоління та прагнення кожного жити у гармонії з собою та Всесвітом. Номінації фестивалю теж змінюються щорічно. Це дозволяє повніше розкрити здібності й таланти творчої молоді. Цього разу юнацтво змагалося у номінаціях «Громадська думка», «Вокальне мистецтво» та «Образотворче мистецтво». Під час проведення Фестивалю в залах академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького та на базі обласного центру дитячої та юнацької творчості проходили тематичні концерти, всеукраїнські виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, молодіжні акції, конкурсні програми та майстер-класи.

- За період існування Фестивалю, його учасниками стали тисячі юнаків та дівчат з різних регіонів України та країн далекого й близького зарубіжжя. Фестиваль відкрив багато талантів, дав путівку у життя багатьом юним зірочкам, - розповідає директор обласного центру дитячої та юнацької творчості Ганна Суркова.

Яскравим завершенням XX Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі стало неперевершене шоу-закриття «Квітневі миттєвості або подорож планетою «Фестиваль»» , яке проходило у теплій атмосфері зали обласної філармонії. Окрасою дійства стали виступи учасників фестивалю - володарів Гран-прі номінації «Вокальне мистецтво» вокального ансамблю «Діти – квіти», володарів дипломів I ступеня зразкового художнього колективу Вокальної студії «Браво» та гостей фестивалю – ансамблю «Щасливе дитинство» з міста Харків.

Контактна особа: фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ Сивоконь Поліна Юрїївна Номер тел.: 066 413 70 27


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Яна .Частный зоопарк в селе Озера
Сегодня ездили в зоопарк, он закрыт и неизвестно когда откроют. Я думаю что в этом году туда не стоит ехать, раз…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день !Да,псориаз лечат на озере,некоторые получают небольшое облегчение,у других людей более прогрессивное…
Юра .Голубые озера
Есть ли домики для отдыха на голубых озёрах если можно номер телефона