Найкумедніші оголошення

26.06.15, 18:00

Ніякі кризи й нестабільності не здатні ввести українців у депресію. У будь-якому випадку залишається час для гумору й добра. OLX зібрав добірку кумедних оголошень про продаж товарів і послуг користувачами.

У Петрово Кіровоградської області продається мотоколяска 1990 року виробництва. Вартість повністю робочого транспортного засобу 5500 грн. Судячи із зовнішнього вигляду авто, господар вклав у нього всю душу й творчість. Побачивши таке чудо на дорозі, перехожі, безсумнівно, здивуються. Ще один цікавий транспортний засіб виставлений на продаж в Ужгороді. Це Lincoln town car 1997 року, виглядає авто як справжня карета. Обійдеться така покупка в $40 тис.

Незвичайну послугу готова надати Катерина з Одеси. «Зроблю безлад у вашому домі. Є всі види: Трішки; Сильно; Дуже сильно; Армагедон. Є двоє дітей, котрі за окрему платню обмалюють стіни!», - мовить текст оголошення.. У тій же Одесі вам готові організувати справжнє свято з нагоди… розлучення. На думку організаторів, це прекрасна можливість насолодитися першокласним святом з тортом та оригінальними розвагами.

У Львові є людина, яка зможе вирішити всі ваші проблеми, навіть, якщо їх на допоміг вирішити Гугл. В Ірини є маса контактів, і вона готова вирішити абсолютно будь-які питання, окрім тих, що містять корупційні схеми «В мене є навіть контакти МЕРІВ міст є, головних людей в військоматах, призовних комісіях, АЛЕ ТАКІ ПОСЛУГИ (корупційні) Я НЕ НАДАЮ!!! хоч для мене ціна рівно в 2 рази менша, але я все рівно не використовую ці корупційні можливості, СЛАВА УКРАЇНІ!»
У Миколаєві до роботи готовий стати «кваліфікований піднімач пінгвінів ». «Уся справа в тому, що пінгвінам важко підніматися на ноги, якщо вони впали, тому представник даної професії рятує життя цим створінням», - пояснює Михайло. Жаль, що в нашій країні послуги Михайла не дуже затребувані.

Більш затребуваними є послуги IT-спеціалістів. Серед них бувають досить творчі особистості. Ось, наприклад, Валентин із Хмельницького. Описуючи свою експертизу, Валентин зазначає: «Потомственний шаман зі спадковим бубном вижене злих духів та очистить карму. Можливе камлання у вас у чумі. Стукайте в залізний стовп 0679577157 разів або залиште зарубку на першій березі».

Якщо вашій дитині так і не прийшов лист із магічного Хогвартса, не варто засмучуватися й засмучувати дитину. Замовте листа у Валерія Володимировича з Луганська. «Текст написаний зеленими чорнилами на цупкому жовтуватому пергаменті, адреса отримувача вказана за всіма правилами магічної спільноти, а сургучна печатка, з відтиском герба школи, запечатує конверт».
Творчий підхід у написанні оголошення допомагає швидше продати товар. Нерідко можна зустріти поетичні твори. Наприклад, Андріій із Вінниці, в оголошенні про продаж цуцика написав милого вірша:

Каждому йорку мама нужна,
Чтоб на прогулку гордо вела,
Чтоб целовала в красивый пробор,
Чтоб было бы с кем завести разговор.

Каждому йорку мама нужна,
Бантик завязывать будет она,
Хвостик расчесывать, в нос целовать,
Вечером поздно укладывать спать,

И в ароматном шампуне купать,
Шерстку причесывать, корм насыпать.
Будет она и добра и нежна.
Каждому йорку мама нужна!

Олена з Дніпропетровска продає кімнатні квіти хавортії. Особливість пропозиції Олени в тому, що квіти ростуть у горщиках із зображеннями акторів Бреда Пітта та Анджеліни Джолі. «Відмінний креативний подарунок коханій людині. Такого точно ні в кого не буде!», - запевняє Олена.


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Gala G.Частный зоопарк в селе Озера
Подскажите,пожалуйста, зоопарк уже работает?
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день !Да,псориаз лечат на озере,некоторые получают небольшое облегчение,у других людей более прогрессивное…
Юра .Голубые озера
Есть ли домики для отдыха на голубых озёрах если можно номер телефона