Професія кулінарного фото-блогера це професія щасливої людини!

10.09.15, 12:00

У Кіровограді стартував проект "Професія щасливої людини", що його започаткувала Ірина Іванова (Константінова). Мова про серію тренінгів та зустрічей для школярів і молоді із представниками різних професій. Проект створено у рамках програми "Активні громадяни", що фінансується Британською радою в Україні.

Першою у проекті виступила кулінар та блогер Галина Артеменко: це було яскраво, смачно і дуже цікаво! На тренінг завітали як студенти, що вже обрали своєю професією кулінарію, так і школярі та ліцеїсти, які досі визначаються зі своїм майбутнім. На фото видно, що Ірина Іванова та Галина Артеменко не просто показали гарні фото чудових страв (авторство фото і страв - Галина), але й купили різні продукти, зробили "заготовки" та запросили учасників зустрічі самим (!) приготувати та задекорувати десерти.

Запах у приміщенні "Тренінгового центру №1", де проходив захід, стояв неймовірний: ваніль, зефір, шоколад, сливи, яблука - просто розкіш! На фото цього не передати, але дякуємо за репортаж Ганні Дядечко!
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Анна .Майстер ліричного пейзажу
Щіро дякую, за такі теплі спогади, про нашого тата! Велика подяка команді КОХМ , а також Тетяні Олександрівні за…
Вікторія .Релакс Выходной
Вы правы, Ирина. Информация взята с социальных сетей - вот так народ бестолково размещает "анонсы". Думает, мы телепаты…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Таня, в комментариях люди пишут, что зоопарк закрыт