Моніторинг виборів до місцевих рад: Громада на сторожі закону!

23.09.15, 14:00

В рамках просвітницької кампанії “Не продай своє місто за гречку”, яку починаючи з серпня проводить ГО “Територія успіху” за сприяння Фонду сприяння демократії Посольства США, нещодавно відбулись навчання для волонтерів зі всієї Кіровоградської області, які виявили бажання взяти участь у відслідковуванні порушень і зловживань під час виборів, щоб захистити свої міста від продажу.

Тема тренінгу: "Громадський моніторинг виборів до місцевих рад” . І найперше, про, що дізнались активісти в рамках даної теми – це нововведення виборчого законодавства та їх практичне застосування. Розкривав всі тонкощі питання, експерт з виборчого законодавства Олександр Кришко. Журналіст, довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА Зоя Лебідь розповіла про те, як власний моніторинг і робота зі ЗМІ можуть стати ефективним інструментом впливу на прозорість виборчої кампанії.

Волонтер з Корпусу Миру (США) Пол Бронсон розповів про, те який вплив має волонтерський рух на проведення чесних виборів у нього на батьківщині, про громадські ініціативи контролю і моніторингу за виборами в Америці. Озброєні практичними інструментами роботи громадські активісти-волонтери налаштовані на серйозну роботу і вірять у власні сили. З Богом! Просвітницьку кампанію ”Не продай своє місто за гречку” проводить ГО “Територія успіху” за сприяння Фонду підтримки демократії Посольства США .

Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду СШАSupportedbytheDemocracyGrantsProgramofthe U.S. EmbassyinUkraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.”


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Яна .Частный зоопарк в селе Озера
Сегодня ездили в зоопарк, он закрыт и неизвестно когда откроют. Я думаю что в этом году туда не стоит ехать, раз…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день !Да,псориаз лечат на озере,некоторые получают небольшое облегчение,у других людей более прогрессивное…
Юра .Голубые озера
Есть ли домики для отдыха на голубых озёрах если можно номер телефона