Про безпечні стосунки і особисте здоров'я розповідали у художньому музеї

01.12.15, 18:01

Про безпечні стосунки і особисте здоров'я сьогодні йшлось у Кіровоградському обласному художньому музеї під час акції до Дня боротьби зі СНІДом. Громадські активісти, художники, освітяни і молодь зібрались на тематичну акцію, що відбулась в рамках проекту "Здоров'я Жінок Кіровоградщини", що його реалізує НРГО "Прес-клуб реформ". Партнерами акції виступили Кірвоградський державний будинок художньої та технічної творчості і Кіровоградський обласной художній музей.

Завдяки партнерам - КОВ ВБО ВМ «ЛЖВ» та БФ "Повернення до життя" всі охочі могли пройти експрес-тест на ВІЛ. Але особисте тестування було не єдиним - увагу до власного здоров'я привертали і за допомогою мистецтва.

Під час проведення Акції була відкрита виставка живописних робіт члена Національної спілки художників України, зав. відділом музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» Анатолія Кімнатного, присвячена проблемі ВІЛ/СНІДу. Представлені твори вперше були презентовані в обласному художньому музеї на персональній виставці А. Кімнатного у листопаді 2008 року до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Дана експозиція стала першою тематичною виставкою на творчому рахунку молодого художника. У ряді робіт можна побачити спробу в алегоричній формі створити образ СНІДу. Одна з картин присвячена видатному виконавцю, композитору та музиканту Фредді Меркьюрі.

Всі бажаючі могли долучитися до тематичних майстеркласів від кіровоградських майстринь, учениць Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг, та пересвідчитись у власному рівні захисту здоров'я: активісти проекту "Здоров'я Жінок Кіровоградщини" проводили тестування, під час якого дівчата та хлопці аналізували свій стиль життя та визначали, які саме корективи треба внести.

Був і фотофлешмоб - всі охочі могли сфотографуватися із постерами і заявити, що дбають про своє здоров'я.


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Яна .Частный зоопарк в селе Озера
Сегодня ездили в зоопарк, он закрыт и неизвестно когда откроют. Я думаю что в этом году туда не стоит ехать, раз…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день !Да,псориаз лечат на озере,некоторые получают небольшое облегчение,у других людей более прогрессивное…
Юра .Голубые озера
Есть ли домики для отдыха на голубых озёрах если можно номер телефона