Фантастичний світ Софії Поворозник

16.02.16, 16:00

15 лютого в обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г.Шевченка відбулася презентація персональної виставки робіт «Фантастичний світ Софії Поворозник» та майстер-клас від маленької майстрині «Ера драконозаврів».

Софійка почала малювати з 4 років, а ліпити з 5-ти. Вона відвідує Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості. Змалечку цікавилась тваринами, тому спочатку зображала саме їх. Згодом з’явився інтерес до динозаврів, драконів та прадавніх вимерлих істот. Читання казок, легенд, міфів та перегляд документальних, фантастичних фільмів спонукали народження уявних вигаданих персонажів.

Дівчинка неодноразово брала участь у виставках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва студій "Соняшник" та "Писанка" у 2013- 2015 рр. У грудні 2015 р. Софія отримала диплом учасника Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна".

В рамках відкриття виставки маленька майстриня провела своїм друзям майстер-клас, під час якого відвідувачі змогли навчитися ліпити незвичайних драконозаврів та інших кумедних істот.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до відділу дитячого та сімейного читання обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка та познайомитися з експозицією «Сто талантів наших читачів», яка протягом 15-22 лютого 2016 року буде виставлена для глядачів у бібліотеці.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Таня, в комментариях люди пишут, что зоопарк закрыт
Olena T.Развлекательный комплекс "Velvet"
Отвратительный сервис и алкоголь.
Вікторія .Фестиваль вуличної їжі запропонує містянам понад сотню…
Спасибо, Женя! Обязательно учтем. На этом фестивале наняли двоих людей на уборку - оказалось мало, на следующем…