Антарес – найяскравіша зірка у сузір’ї Скорпіона і один з кращих колективів Кіровоградщини

28.03.16, 14:00

Антарес – найяскравіша зірка у сузір’ї Скорпіона та одна з найяскравіших у нічному небі. Не дарма кіровоградський Народний художній колектив студія вокального мистецтва «Антарес» (керівник Олена Дороганич) обласного центру дитячої та юнацької творчості обрала собі назву, співзвучну зірці неймовірної краси.

Своїми талантами вихованці студії вже десять років освітлюють кожен концерт, у якому беруть участь. Студія «Антарес» – колектив відносно молодий, але вже має свою історію та нескінченний перелік нагород і досягнень.

10 років… Скільки подій трапилось за цей період! Це і зйомки на телебаченні, подорожі-екскурсії, участь у фестивалях, конкурсах на батьківщині та за кордоном. Вихованці „Антаресу” перемагали у різних містах України: Київ, Новояворівськ, Севастополь, Червоноград, Ялта, Полтава, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Тернопіль, Житомир, Хмельницький, Мукачево, Виноградів, а також за її межами – у Сербії, Росії, Болгарії, Польщі. Скільки зусиль доклали педагоги Олена Дороганич та Світлана Шадріна для створення великого, конкурентоспроможного сучасного колективу.

Зараз у колективі займається понад 100 дітей різного віку: від 4 до 21 року. Про все це 23 березня 2016 року розповіли глядачам на ювілейній премії десятиріччя „Зірка Антарес” зі сцени Кіровоградської обласної філармонії. На святковому шоу глядачі – а це і заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації С.П.Коваленко, друзі, колеги, партнери, випускники, діти та їх батьки – мали змогу оцінити, як сольні номери, так і ансамблі дітей підготовчої, молодшої, середньої та старшої груп, а також шоу-номери у спільному виконанні юних зірок – від наймолодших до найдосвідченіших.
Усі присутні змогли відчути гордість за колектив, під час вручення Подяки від першого заступника голови ОДА Коваленка С.П. Надзвичайно зворушливим було привітання від випускників „Антаресу” у формі відеоролику та особистих щирих, теплих слів, а також їх музичні подарунки. Малеча колективу не відводила від них очей. Ось якими вони стануть через роки плідної роботи з керівниками: артистичними, харизматичними, яскравими особистостями – справжніми зірками сцени. Хочеться побажати Народному художньому колективу студії вокального мистецтва „Антарес” творчого натхнення, талановитих вихованців, веселих репетицій, неповторних подорожей та таких звичних для колективу перемог.
Я. Ликова, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Косметологическая клиника "Версаль"
Наташа, это информационный сайт. Хотите обратиться в клинику? Для этого тут есть их телефон
Дмитро .Система замовлень і доставки Mister. Am
Вітаю Вас, Євгене! Впевнений, що розчарування Ваше тимчасове і стосується лише оформлення описаного замовлення.…
Вікторія .​Готельно-ресторанний комплекс "Хутір"
Треба нарешті й мені завітати на "Хутір" - подивитися ще, які там номери, бо чула багато хорошого