День Європи пройшов у Ковалівському парку

23.05.16, 14:00

Минулої п'ятниці Центр європейської інформації, що працює в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського, долучився до святкування Дня Європи в Україні, взявши участь у тематичному дитячому фестивалі "Єврофест", ініційованому Радою євроклубів Кіровоградщини обласного центру дитячої та юнацької творчості і молодіжними громадськими організаціями та підтриманий органами влади.

Заходи цьогорічного фестивалю тривали протягом всього дня в обласному центрі на території Ковалівського парку. Біля стенду Центру європейської інформації учасники фестивалю взяли участь у вікторині на питання, пов’язані з європейською тематикою.

Ті, хто любить малювати, залюбки робили плакати зі своїм баченням європейського майбутнього в Україні. Ці талановиті роботи обов’язково невдовзі будуть представлені на виставці у бібліотеці, а під час роботи Літньої розважальної програми учні можуть переглянути роботи своїх ровесників.
А ще малеча малювала на асфальті – ці кольорові малюнки крейдою хоч і недовговічні, проте не менш гарні.
Консультанти розповідали про День Європи, презентували інформаційні ресурси Центру. Таке свято обов’язково залучає нових друзів, наповнює новими ідеями, цікавими знахідками і безсумнівно гарним настроєм!


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Марина .Кафе "ГорКом"
А мне очень нравится это кафе. Всегда приходим с радостью. День рождение отметить или просто с компанией посидеть.…
Татьяна .Голубые озера
Есть какая то база отдыха, чтоб можно было арендовать домик?