День Європи пройшов у Ковалівському парку

23.05.16, 14:00

Минулої п'ятниці Центр європейської інформації, що працює в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського, долучився до святкування Дня Європи в Україні, взявши участь у тематичному дитячому фестивалі "Єврофест", ініційованому Радою євроклубів Кіровоградщини обласного центру дитячої та юнацької творчості і молодіжними громадськими організаціями та підтриманий органами влади.

Заходи цьогорічного фестивалю тривали протягом всього дня в обласному центрі на території Ковалівського парку. Біля стенду Центру європейської інформації учасники фестивалю взяли участь у вікторині на питання, пов’язані з європейською тематикою.

Ті, хто любить малювати, залюбки робили плакати зі своїм баченням європейського майбутнього в Україні. Ці талановиті роботи обов’язково невдовзі будуть представлені на виставці у бібліотеці, а під час роботи Літньої розважальної програми учні можуть переглянути роботи своїх ровесників.
А ще малеча малювала на асфальті – ці кольорові малюнки крейдою хоч і недовговічні, проте не менш гарні.
Консультанти розповідали про День Європи, презентували інформаційні ресурси Центру. Таке свято обов’язково залучає нових друзів, наповнює новими ідеями, цікавими знахідками і безсумнівно гарним настроєм!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Анна .Майстер ліричного пейзажу
Щіро дякую, за такі теплі спогади, про нашого тата! Велика подяка команді КОХМ , а також Тетяні Олександрівні за…
Вікторія .Релакс Выходной
Вы правы, Ирина. Информация взята с социальных сетей - вот так народ бестолково размещает "анонсы". Думает, мы телепаты…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Таня, в комментариях люди пишут, что зоопарк закрыт