Новости

17.05.16, 16:00
​У Кіровограді діє «гаряча лінія» для секс-працівників та споживачів наркотиків

За вказаним номером можна дзвонити у випадках, якщо вам погрожують, вас шантажують, вимагають від вас гроші співробітники поліції, ви піддаєтесь фізичному та психологічному насильству з боку поліції (моральне приниження, образа, примус до співпраці, до сексу, зґвалтування тощо)

17.05.16, 18:00
Громадська організація як цирк

Уявіть, що буде, якщо зібрати молодь з вулиці і зайняти їх цікавою справою, котра приносить славу і гроші? Ви отримаєте камбоджійський цирк Phare, який вже протягом багатьох років тренує молодь із бідних районів країни, навчаючи їх мистецтву та виховуючи справжніх зірок....

18.05.16, 9:00
Scorini угощает

В эти выходные - большое открытие летней площадки

18.05.16, 12:00
Відкрилась фотовиставка "Я обираю здорову сім'ю"

У рамках Всеукраїнського тижня планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров’я в Кіровограді відкрилась виставка фоторабот учнів професійно-технічних закладів освіти

18.05.16, 15:36
ММММ Морозиво!

У неділю, 15-го травня, у Кіровоградському Дендропарку відбулось масштабне «Свято Морозива» від ТМ «Рудь»!

18.05.16, 16:00
“Зіркові малюки” ансамблю “Росинка” – найяскравіші!

Високий рівень підготовки, яскраві костюми та оригінальна постановка – все це вразило журі ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва “GLOBAL-DANCE”.

16.05.16, 14:00
Мешканці ініціюють створення об'єднаної громади біля Світловодського водосховища

Відповідно до чинного варіанту перспективного плану області обидві сільські ради мали стати частиною Глинської ОТГ, проте представили власну позицію і вирішили створити Великоандрусівську ОТГ.

18.05.16, 18:00
Енергоефективні технології – це шлях до реальної економії бюджетів різних рівнів

"Це вже не теорія, це практика, яку застосовую і бачать реальні результати" - ця теза стала лейтмотивом практикуму, що відбувся в Кіровограді.

19.05.16, 10:00
Сьогодні - день вишиванки

Чудова нагода поєднати сучасність і традиції

19.05.16, 12:00
​Малювання пейзажу за допомогою «петриківки»

Роботи, що малювали учні, вирізнялися своєю незвичністю та життєрадісністю, яскравими кольорами і цікавими, навіть фантастичними сюжетами. Вони малювали весняні і морські пейзажі, а дехто – інопланетні та підводні світи.

Архив новостей

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022

2023

2024