Тепла розмова і "теплі" картини Світлани Синявської

13.08.16, 18:00

Щоб познайомитися з творчістю своєї землячки, на персональній виставці, яка відкрилася у Олександрівському районному краєзнавчому музеї, зібралося чимало містян. Нам, представникам обласного художнього музею, пощастило доторкнутися до прекрасного.

Знайомство з Жінкою, художницею, мамою - Світланою Олександрівною Синявською, відбулося у дуже теплій, дружній, олександрівській родині. Світлана випромінювала тепло, радість, душевний спокій, як і її яскраві, різнобарвні картини. Це не перше знайомство з творчістю художниці. Проявивши активну громадянську позицію, небайдужість, вона у 2016 році брала участь у проекті VП акції «Великодній Благодійний Аукціон» та надала свою роботу – батік «Казкове місто», зробивши цим внесок у придбання обладнання для обласного онкодиспансера. «Работая над картинами стараюсь раскрыть свой многообразный внутренний мир, создаю картины чувствами и серцем» - так говорить про свою творчість сама художниця.

Та в першу чергу слова подяки звернені до батьків, за їх підтримку та розуміння. На зустрічі з вітальним словом виступили голова Олександрівської районної ради Г.К. Гончаренко, директор районного краєзнавчого музею В.В. Білошапка та представники обласного художнього музею. Під час відкриття виставки автор передала до фондів КОХМ свою роботу «Дівчинка». Колектив музею дякує пані Світлані за поповнення фондового зібрання і бажає їй натхнення втілити у життя найсміливіші задуми і мрії.


В.Г. Ноженко – головний зберігач Кіровоградського обласного художнього музею О.В. Шаповал – зберігач фондів Кіровоградського обласного художнього музею


PlanA - Майбутне варто планувАти


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Lora R.Частный зоопарк в селе Озера
Я звонила человеку ,который организовывает поездки туда ,то он сказал ,что поддерживает связь с директором и вроде…
Вікторія .Школа ораторського мистецтва
Напишіть через Фейсбук - організаторам заходу - https://www.facebook.com/kowo.me/
Серега .Онлайн-тренажер на знання правил дорожнього руху
А на этом сайте уже есть и рейтин автошкол и отличные тесты-онлай. И, что само главное, тесты являются идентичными…