«Фонтан казок» вирував у музеї

27.11.16, 18:00

Цього тижня в обласному художньому музеї в рамках «Літфонтану у Кропивницькому» відбулася зустріч дітей учасників АТО з дитячими письменниками, авторами видавництва «Фонтан казок» Іваном Андрусяком, Сергієм Пантюком, Сашком Дерманським, Мією Марченко, Олегом Чаклуном та Оленою Горобець.

Як зазначив ведучий заходу Іван Андрусяк, в нашому місті уже другий рік поспіль відбувається «Літфонтан». Головний редактор видавництва Іван Андрусяк, надаючи слово автору тієї чи іншої книги, зосереджував увагу всіх присутніх на темі книги. Ось Сергія Пантюка було представлено як автора, який «.. пас Гусей, а зараз пасе Динозаврів» ( книга «Тимко і гелготунчик Шкода», «Вінчі й Едісое» ), Олега Чаклуна - « той, хто годує мрію» (книга-картинок «Мрія» , «Мікроробот» та ін.), Сашка Дерманського - « Бигимоти не медмеді».
Після презентації діти учасників АТО мали можливість вибрати уподобану книгу й отримати її у подарунок з дарчим автографом автора. Співробітники музею щиро дякують за передані книги до фондового зібрання музею, цікаві розповіді та незабутні враження від спілкування.

Олена Степанок – зав. відділом науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ira C.Релакс Выходной
и с кем связываться по вопросам или предоплате? никаких контактов
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Таня, в комментариях люди пишут, что зоопарк закрыт
Olena T.Развлекательный комплекс "Velvet"
Отвратительный сервис и алкоголь.