Загублені у банку: На Кіровоградщині урочисто відкрили квест-кімнату!

29.11.16, 12:00

Урочисто та водночас весело пройшло відкриття квест-кімнати “Загублені у банку”. Як і годиться на урочистостях такого рівня, була і традиційна стрічка з яскравими кульками, і почесні гості, ну і звичайно, винуватці урочистостей - юніори. Саме для них, кмітливих, допитливих та креативних і організовано нову цікаву та пізнавальну гру.

“Чудово, що в нашій країні є соціально-відповідальний бізнес, - розповідає Лариса Костенко, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради. - Така синергія бізнесу та влади дає прекрасні результати. Соціальні проекти, направлені на розвиток, навчання та професійну орієнтацію допоможуть молоді визначитись з майбутньою професією. А ще, це і освоєння азів банківської та фінансової грамоти, які так потрібні у щоденному житті. Ми завжди раді співпраці та йдемо назустріч представникам усіх бізнес структур, хто має бажання та можливість створювати та розвивати соціальні проекти”.

“Ми працюємо з дітками, які ростуть, пізнають, розвиваються, - розповідає Вікторія Заболотна, керівник напрямку ЮніорБанку Кіровоградської філії ПриватБанку. - Тому і ми ми не можемо стояти на місці. Ми створюємо нові проекти, які, впевнена, будуть цікавими та захоплюючими для наших юніорів”.

Першою командою, яка випробувала квест-кімнату, стала команда юніорів із 18 міської школи. Вони не тільки вклались у відведених 60 хвилин - розгадали усі загадки, знайшли ключ і “перемогли” квест-кімнату, але й отримали смачні та яскраві подарунки. “Ми вже були у одній квест-кімнаті, тому здогадувались, що буде і весело і цікаво. Але що там буде так круто, навіть і подумати не могли, - ділиться враженнями 6-ти класниця Даринка. - А найбільше сподобалось, як я знайшла деякі відгадки)) От подумалось, що слід запросити до квест-кімнати наших викладачів. Цікаво, за який час вони справились би з усіма завданнями))”.
Усіх кмітливих, допитливих та креативних чекає захоплююча інтелектуальна гра. Квест-кімнати, яких до речі у Кропивницькому уже декілька, — новий вид розваг. Але це не лише інтелектуальна гра, що в майбутньому зменшить залежність людини від комп'ютерних ігор. У такий спосіб можна натренувати увагу, навчити себе дивитись на звичні предмети по-іншому , навчитись грати в команді і перевірити себе на рішучість у екстремальних умовах. Для участі слід зібрати команду до 6 осіб, до складу якої має обов”язково ввійти один дорослий учасник. Команда має 60 хвилин на те, щоб розгадати всі загадки, котрі приведуть їх до перемоги. Для виходу з кімнати зовсім не потрібна велика фізична сила, не має значення зріст чи інші фізичні параметри людини. Головне - це логічне мислення!
Учасники, котрі мають картки Юніора, приймають участь у розвагах безкоштовно. Якщо ж Ви не маєте такої картки, не слід засмучуватись. Її можна безкоштовно отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку. Аби взяти участь у квесті досить звернутись до найближчого відділення ПриватБанку або зателефонувати за безкоштовним номером цілодобової підтримки 3700. Єдина умова участі - наявність будь-якої картки ПриватБанку у дорослих і карти Юніра у дітей. Освітня програма ЮніорБанк стартувала з 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні та Латвії, об’єднуючи більш ніж 500 000 школярів.

У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів. Заняття в БізнесШколі доступні будь-якій дитині шкільного віку та цілковито безкоштовні. Щоб стати учасником програми, достатньо подати заявку на сайті
juniorbank.ua


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Яна .Частный зоопарк в селе Озера
Сегодня ездили в зоопарк, он закрыт и неизвестно когда откроют. Я думаю что в этом году туда не стоит ехать, раз…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день !Да,псориаз лечат на озере,некоторые получают небольшое облегчение,у других людей более прогрессивное…
Юра .Голубые озера
Есть ли домики для отдыха на голубых озёрах если можно номер телефона