​Патрульні привітали із Святим Миколаєм дітей гематологічного відділення Кіровоградської обласної лікарні

20.12.16, 18:00

Патрульні спільно з волонтерами МБФ «Янгол життя» привітали із Святим Миколаєм дітей гематологічного відділення Кіровоградської обласної лікарні

В гематологічному відділенні дитячої обласної лікарні сьогодні справжнє свято. До маленьких пацієнтів, які мають різноманітні захворювання системи крові, завітали Миколайчики. Охоронці порядку разом з волонтерами МБФ «Янгол життя» вручили малечі чудові подарунки та солодощі, а також побажали швидкого одужання.

«Роль Миколайчика патрульні виконують вперше. Повірте, це дуже почесна місія для нас. Нам приємно бачити посмішки дітей, приємно дарувати гарний настрій. Хочу побажати всім діткам швидкого одужання і великої віри в свої власні сили. А ще – вірте в диво і нехай воно обов’язково трапиться у вашому житті», - наголосила заступник начальника УПП Кропивницького Марія Журавель.

Наразі в гематологічному відділенні дитячої обласної лікарні перебуває 21 дитина. Управління патрульної поліції дякує всім, хто долучився до святкової акції та поповнив ряди Миколайчиків.
Вірте в диво і робіть його самі!


PlanA - Майбутне варто планувАти


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Таня, в комментариях люди пишут, что зоопарк закрыт
Olena T.Развлекательный комплекс "Velvet"
Отвратительный сервис и алкоголь.
Вікторія .Фестиваль вуличної їжі запропонує містянам понад сотню…
Спасибо, Женя! Обязательно учтем. На этом фестивале наняли двоих людей на уборку - оказалось мало, на следующем…