На одну вакансію претендує 5 осіб

14.06.17, 14:00

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (8,2%), на кваліфікованих робітників з інструментом (22,7%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (21,9%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (10,2%).

Станом на 01 червня 2017 року в центрах зайнятості області було зареєстровано 14,4 тис. безробітних громадян, з яких 56,3% складали жінки, 35,5% – молодь віком до 35 років, 41,2% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

У січні-травні 2017 року статус безробітного мали 29,4 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в травні майже 1,7 тис. осіб. За сприяння служби зайнятості у січні-травні поточного року міськрайонними та районними центрами зайнятості працевлаштовано 8,8 тис. безробітних громадян. Рівень працевлаштування безробітних громадян становив 29,9%. Також було працевлаштовано 2,3 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості. Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 6,1 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 20,6%. Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 4,0 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 13,7%.

Станом на 01 червня 2017 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 2,9 тис. од. У середньому на одну вакансію претендувало 5 осіб, у тому числі серед професіоналів – 3 особи, серед кваліфікованих робітників з інструментом –2 особи, серед фахівців – 5 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 10 осіб, серед технічних службовців – 8 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 4 особи, серед громадян без спеціальної підготовки – 8 осіб, а також серед кваліфікованих робітників сільського господарства – 4 особи.

Станом на 01 червня поточного року 10,3 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, збільшився з 11,4% (за 2015 рік) до 12,4% (2016 рік) економічно активного населення.


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

ivanko-nebo@ukr.net i.Кафе-кондитерская «Счастье» и пиццерия ChilliPizza
Ми з дружиною відкрили для себе цей заклад, як щось нове та свіже у нашому місті. Атмосфера прекрасна та дуже душевна.…
Валерий .Целебное серебряное озеро
Доброго вечора. В фейсбуці знайшов сторінку цього озера https://www.facebook.com/ozeroskelya/
Вікторія .Семилетняя Елизавета Черная побеждает на соревнованиях…
В случае с Лизой ее спонсором является ее отец. Но, возможно, есть и другие меценаты