Lampa.doc: Кропивницький відфестивалив!

16.08.17, 16:00

Три теплі літні вечори поспіль у Кропивницькому на площі біля театру тривав Фестивалю документального кіно просто неба Lampa.doc. До нашого міста завітав вперше та показав під зорями 12 сучасних документальних стрічок, знятих в Україні та Польщі. Представлені фільми були різні за стилістикою та хронометражем (від 7 до 90 хвилин), про абсолютно різних людей – бо метою заходу є розвінчання міфів про документальне кіно, представлення його цікавим, захоплюючим, різноманітним та неординарним.

Спроба привернути увагу до документального кіно у Кропивницькому була успішною, оскільки за три фестивальні дні кінопокази відвідало майже 1000 мешканців міста. Жваво та невимушено пройшов також освітній блок фестивалю Lampa.doc, що складався з двох лекцій про історію документального кіно та сучасні тенденції в ньому від головного редактора видання Moviegram Лук’яна Галкіна. На тему практичного створення фільмів можна було поспілкуватись з молодими режисерками – Олександрою Чупріною та Анастасією Тихою.

Перед початком бесід дівчата показували свої актуальні доробки, фільми «Щоденник» та «Сіріус». А також була можливість поспілкуватись вже з метрами кіно - Олегом Фіалко та Анною Акулевич. Команду й організаторів надихнула допомога в організації фестивалю Обласною радою та Театром ім. Марка Кропивницького, що виявився дуже дружньою і приємною локацією – та, безумовно, реакція глядачів. Отож Фестивалю Lampa.doc 2018 у Кропивницькому бути! До зустрічі через рік!


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
До весны (до тепла) зоопарк закрыт, пишут наши читатели. Связаться с ними никак - даже у нас нет контактов.
Юля .Турецкая баня "Spa club"
Всем доброго дня! Первый и последний раз были компанией из шести человек в этой сауне с 12.30 до 8.00 утра, в принципе…
Сергей .Суши бар "Васаби-2"
Здравствуйте, хотел бы оставить отзыв! Посетив суши-бар "Васаби", я попробовал такие вкусные роллы, как: "Филадельфия"…