​Ганнівська об’єднана громада має великі плани на 2018 рік

23.02.18, 12:00

Днями у селі Ганнівка, центрі однойменної об’єднаної територіальної громади, відбулася зустріч активу території із експертами Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

- Команда Ганнівської об’єднаної територіальної громади націлена на позитив, тут дуже дружний і цілеспрямований колектив, який наполегливо працює як над підвищенням особистої експертизи та залученням населення до розвитку території, - розповідає Олена Савченко, радниця з питань місцевих фінансів Кіровоградського ЦРМС.

Ганнівська територіальна громада була утворена у квітні минулого року через об'єднання трьох сільських рад, внаслідок чого на території громади функціонують кілька шкіл, дитячих садків, а також ФАПи. Наразі всередині громади триває збір даних для соціально-економічного аналізу.

- Ми надаємо фахову і своєчасну підтримку цій громаді у написанні стратегії розвитку, і сьогоднішня зустріч стала черговим етапом на шляху до створення дійсно актуального і корисного для громади документу, який відображатиме прагнення і потенціал Ганнівської однойменної об’єднаної територіальної громади, - коментує Денис Абрамов, радник з регіонального розвитку Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Якщо представникам ініціативних груп у громадах, містах та селах Кіровоградської області потрібні коментарі, консультації чи навчання (а все це – безкоштовно!) від Центру розвитку місцевого самоврядування, телефонуйте будь ласка за номерами: (0522) 32-02-86 або 095-356-35-98 (щодня у будні з 9.00 до 18.00).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Анна .Майстер ліричного пейзажу
Щіро дякую, за такі теплі спогади, про нашого тата! Велика подяка команді КОХМ , а також Тетяні Олександрівні за…
Вікторія .Релакс Выходной
Вы правы, Ирина. Информация взята с социальных сетей - вот так народ бестолково размещает "анонсы". Думает, мы телепаты…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Таня, в комментариях люди пишут, что зоопарк закрыт