Інтелектуальні змагання: визначились найрозумніші школярі і школярки

12.03.18, 10:00

Зазвичай навесні завершуються чемпіонати області з інтелектуальних ігор серед школярів. Не став винятком цей рік і тому у неділю, 11 березня, на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбувся фінальний етап ХІХ чемпіонату.

16 кращих учнівських команд, які перемогли своїх суперників на шляху до фіналу, змагались за право стати чемпіонами у молодшій (7 команд) та старшій (9 команд) вікових групах. Командам під час фіналу було задано 45 запитань, а це 3 тури по 15 запитань у кожному. У загальному підсумку перемогли команда “Загін повільного реагування” (м.Кропивницький) у старший віковій групі та команда “Парадокс” (м. Олександрія) у молодшій віковій групі відповідно. Вітаємо чемпіонів!

Окрім “Що? Де? Коли?” по 4 гравці з кожної команди-учасниці фіналу випробували свої знання у ході змагань з “Ерудит-квартету”. Напружена боротьба точилася у фіналі молодшої вікової групи, де доля переможця визначилась тільки на останньому запитанні.

Ті, хто грав у інтелектуальні ігри, оцінять драматизм вирішального запитання. Гравець команди “Лідер” дає неправильну відповідь на запитання за 50 очок, чим зрівнює рахунок з командою-переслідувачем “Олімп”, яка відстає рівно на 50 очок. І вже все йде до “перестрілки”, але гравець “Олімпу” сповна скористався отриманою нагодою і дав правильну відповідь, змінивши ситуацію на користь своєї команди. Ось така розв’язка…

Отже, у молодшій віковій групі переможцем Чемпіонату області з “Ерудит-квартету” стала команди “Олімп” (м. Олександрія), а у старшій віковій групі чемпіоном стала команда “Глупый барсук” (м. Мала Виска). Чергові вітання чемпіонам!

А до початку турніру у розважально-музичній формі фіналісти мали змогу перевірити свої знання з географії у грі “Музичний калейдоскоп”, де переможцями стали команди “Лідер” (НВО #16) та “Загін повільного реагування” (НВО #19) із закладів освіти м. Кропивницького.

Попереду нас чекає ХХ (ювілейний!) сезон. Тож нехай він стане справжнім святом Розуму та Інтелекту! Приєднуйтесь до нас. З нами цікаво! До нових зустрічей!

Текст і фото - Сергій Пляка


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Яна .Частный зоопарк в селе Озера
Сегодня ездили в зоопарк, он закрыт и неизвестно когда откроют. Я думаю что в этом году туда не стоит ехать, раз…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день !Да,псориаз лечат на озере,некоторые получают небольшое облегчение,у других людей более прогрессивное…
Юра .Голубые озера
Есть ли домики для отдыха на голубых озёрах если можно номер телефона