​Кіровоградщина координує зусилля у приєднанні сільських рад до міст обласного значення

11.05.18, 12:00

Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» провів засідання круглого столу на тему «Координація зусиль ЦРМС та партнерських проектів щодо сприяння у приєднанні сільських рад до міст обласного значення».

Метою засідання круглого столу стало обговорення шляхів сприяння приєднанню сільських рад до міст обласного значення у Кіровоградській області, а також координація дій із представниками партнерських програм, що задіяні у процесі реформи децентралізації.

- Шляхом дискусії та обговорень ми визначили напрямки допомоги та підтримки процесів приєднання на Кіровоградщині, і дуже приємно, що участь у зустрічі взяла секретар Знам’янської міської ради, яка представила бачення громади, - коментує радниця з питань децентралізації Валентина Шеремет.

Результатом засідання Круглого столу став напрацьований план дій, спрямований на пришвидшення даного процесу. Нагадаємо, що цієї весни Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №6466 щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення. Законопроект передбачає, що до тергромад міст обласного значення можуть добровільно приєднуватися суміжні сільські, селищні тергромади за рішенням сільської чи селищної ради.

Нагадаємо, що Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування постійно надає інформаційну та консультативну допомогу органам місцевого самоврядування і об’єднаним територіальним громадам на Кіровоградщині з питань втілення реформи децентралізації, створення проектів регіонального розвитку, місцевих фінансів та комунікацій. Якщо представникам ініціативних груп потрібні коментарі, консультації чи навчання (а все це – безкоштовно!) від Центру розвитку місцевого самоврядування, телефонуйте будь ласка за номерами: (0522) 32-02-86 або 095-356-35-98 (щодня у будні з 9.00 до 18.00).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Анна .Майстер ліричного пейзажу
Щіро дякую, за такі теплі спогади, про нашого тата! Велика подяка команді КОХМ , а також Тетяні Олександрівні за…
Вікторія .Релакс Выходной
Вы правы, Ирина. Информация взята с социальных сетей - вот так народ бестолково размещает "анонсы". Думает, мы телепаты…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Таня, в комментариях люди пишут, что зоопарк закрыт