Колишня безробітна додає землякам шарму і підвищує їх впевненість у собі

06.08.18, 16:00

Перукарню «Шарм» у центрі селища Власівка, що на Світловодщині, знають усі місцеві мешканці. Свої перші кроки в якості приватного підприємця тут зробила Надія Скіба.

Молода, енергійна жінка, професіонал своєї справи. Лише декілька місяців вона займається підприємницькою діяльністю, проте вже сформувала власну клієнтську базу, має хорошу репутацію, твердо стоїть на ногах та з впевненістю рухається вперед. Зробити перші кроки у підприємництві їй допомогли у Світловодському міськрайонному центрі зайнятості, куди вона звернулася у грудні 2017 року.Пані Надія відвідала тематичний семінар з орієнтації на підприємницьку діяльність, отримала індивідуальну професійну консультацію фахівця з профорієнтації, проконсультувалася з питань оподаткування у державній податковій інспекції і, враховуючи свій професійний досвід та здобуті знання, вирішила відкрити власну справу з надання перукарських послуг.

Додавши власні заощадження до виплаченої одноразової допомоги по безробіттю для започаткування власної справи, Надія Вікторівна успішно розпочала свою діяльність. Якість та широкий спектр послуг, ввічливе обслуговування, можливість заздалегідь записатися на прийом до майстра забезпечують їй популярність та стабільний прибуток. Пані Надія задоволена тим, що своєю працею приносить користь та радість людям.Вона вдячна службі зайнятості за допомогу у започаткуванні власного бізнесу, адже переконана, що в цьому її професійне майбутнє.

Олена Пипич, начальник відділу активної підтримки безробітних у Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Таня, в комментариях люди пишут, что зоопарк закрыт
Olena T.Развлекательный комплекс "Velvet"
Отвратительный сервис и алкоголь.
Вікторія .Фестиваль вуличної їжі запропонує містянам понад сотню…
Спасибо, Женя! Обязательно учтем. На этом фестивале наняли двоих людей на уборку - оказалось мало, на следующем…