Колишня безробітна додає землякам шарму і підвищує їх впевненість у собі

06.08.18, 16:00

Перукарню «Шарм» у центрі селища Власівка, що на Світловодщині, знають усі місцеві мешканці. Свої перші кроки в якості приватного підприємця тут зробила Надія Скіба.

Молода, енергійна жінка, професіонал своєї справи. Лише декілька місяців вона займається підприємницькою діяльністю, проте вже сформувала власну клієнтську базу, має хорошу репутацію, твердо стоїть на ногах та з впевненістю рухається вперед. Зробити перші кроки у підприємництві їй допомогли у Світловодському міськрайонному центрі зайнятості, куди вона звернулася у грудні 2017 року.Пані Надія відвідала тематичний семінар з орієнтації на підприємницьку діяльність, отримала індивідуальну професійну консультацію фахівця з профорієнтації, проконсультувалася з питань оподаткування у державній податковій інспекції і, враховуючи свій професійний досвід та здобуті знання, вирішила відкрити власну справу з надання перукарських послуг.

Додавши власні заощадження до виплаченої одноразової допомоги по безробіттю для започаткування власної справи, Надія Вікторівна успішно розпочала свою діяльність. Якість та широкий спектр послуг, ввічливе обслуговування, можливість заздалегідь записатися на прийом до майстра забезпечують їй популярність та стабільний прибуток. Пані Надія задоволена тим, що своєю працею приносить користь та радість людям.Вона вдячна службі зайнятості за допомогу у започаткуванні власного бізнесу, адже переконана, що в цьому її професійне майбутнє.

Олена Пипич, начальник відділу активної підтримки безробітних у Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Марина .Кафе "ГорКом"
А мне очень нравится это кафе. Всегда приходим с радостью. День рождение отметить или просто с компанией посидеть.…
Татьяна .Голубые озера
Есть какая то база отдыха, чтоб можно было арендовать домик?
Мария .Частный зоопарк в селе Озера
Были мы вчера в зоопарке, закрыт!!!! И до Нового года его точно не откроют, нам так сказали работники зоопарка!!!а…