Тиждень кодування у Кропивницькому

08.10.2018–12.10.2018
08.10.2018–12.10.2018
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

З 8 по 12 жовтня ГО ТІМО «Відкриті двері» спільно з Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка запрошують кропивничан до участі в «Тижні кодування у Кропивницькому» - міській акції, що присвячена програмуванню. Акція проводиться в рамках ініціативи MeetandCode, яка впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP..

Мета заходу– поширення інформації про програмування та інформаційні технології серед молоді міста.

Місце проведення- Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є.Маланюка.

Протягом тижня на відвідувачів чекають різнопланові заходи з програмування, які особливо будуть цікавими для молоді віком 10-17 років.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наступні заходи:

З 8 по 12 жовтня книжкова виставка «ІТ-технології: вчора, сьогодні, завтра»;

8 жовтня о 14.00 інтерактивна гра з програмування «Програмувати? Це просто!». Учасники заходу в ігровій формі розбиратимуться з роботою комп’ютерів та навчатимуться основам паперового програмування.

9 жовтня о 8.00 та о 13.00 інформаційний калейдоскоп «Берем ідеї у природи». Захід присвячено цікавій та незвичній науці «біоміметика» і розповідає про технології, механізми та ідеї запозичені у природи та втілені в комп’ютерній техніці);

10 жовтня о 14.00мультимедійний журнал з елементами гри «Blockchain – технологія майбутнього». Блокчейн (Blockchain) – це технологія майбутнього, яка використовується в багатьох сферах нашого життя починаючи від економіки та закінчуючи мистецтвом. А ще - це основа основ криптовалют, таких як біткоїн. Про те, як це працює і дізнаються учасники заходу.

11 жовтня о 14.00відбудеться зустріч з викладачами вищих навчальних закладів, фахівцями у сфері програмування «Хочу бути програмістом!». В рамках заходу учні різних шкіл міста зможуть більше дізнатися про особливості професії «програміст».

12 жовтня о 13.00запрошуємо на practical games «Створи свій сайт» - змагання команд різних шкіл міста по створенню власного сайту.

Вхід на заходи є безкоштовним. Запрошуємо усіх бажаючих.

За додатковою інформацією звертайтеся до ГО ТІМО «Відкриті двері»:

Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01. Сайт: http://www.timo.kr.ua. Контактний тел. 0954712767 – Букач ТетянаКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

good.natally@gmail.com g.Сучасна лабораторія фізики – перехід на профільний рівень…
Чекаю нової інформацію з даного заходу. Дуже зацікавлена. Сподіваюсь на нові враження.
Maria Y.Банк для тих, хто любить Україну
Не знаю как кого, а меня эта спекуляция на патриотизме уже здорово поднапрягает. Когда первый раз увидел бил борд…
Светлана .Мастер-класс "О чем не молчит наше тело"
Как и почему возникают психосоматические заболевания? Каким же образом наши «нематериальные» переживания, мысли…