Квантовий стрибок Шевченка

14.03.2019
14.03.2019

Молодіжна рада міста Кропивницького у четвер, 14 березня, з 10.00 до 16.00 на базі ОНУБ імені Д. І. Чижевського проводить виставку 15 робіт із проекту «Квантовий стрибок Шевченка». Інсталяції «КСШ» вперше будуть презентовані молоді та жителям міста Кропивницького. Виставка відбувається в рамках святкування Шевченківських днів.

Молодіжна рада міста Кропивницького повідомляє про проведення виставки «Квантовий стрибок Шевченка» – це спільний проект київського ілюстратора Олександра Грехова та Національного музею Тараса Шевченка (Київ). Захід відбудеться за ініціативи та підтримки Молодіжної ради міста Кропивницького.
Проект «Квантовий стрибок Шевченка» – це сплав вільнодумства та науки, це спроба осучаснити старе та архівувати популярні культурні образи. Це мандрівка у часі, просторі, вимірі з українським Вергілієм – Тарасом Григоровичем, це подорож, де глядач бере на себе роль самого Шевченка.
Виставка фіксує еклектичні зустрічі Тараса Шевченка з персонажами глобалізованого світу масової культури. Кожна ілюстрація, кожна зустріч – квантовий стрибок у тіло і свідомість Іншого. «Хто з них чужий, а хто свій і що чекає Шевченка у наступному стрибку-перевтіленні?» – таке ключове запистання об'єднує всі 15 робіт, котрі будуть презентовані глядачам.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Наталья .Кав’ярня-піцерія "Scorini"
Сегодня зашли в кафе, на первом этаже мест не было. По крутым ступенькам поднялись на второй этаж. Девушка, которая…
Надежда .​Школа латиноамериканських танців "Bachata Blanca - Кропивницький"
Очень хорошая школа! Если хочешь научиться танцевать, то тебе сюда. Хорошее настроение обеспечено!
Нина .Ресторан "Тихая Гавань"
От ресторана "Тихая Гавань" только положительные эмоции. Праздновали там свадьбу наших детей, все было на высшем…