​Клуб "28 петель добра" запрошує!

12.06.2021
12.06.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Якщо ви любите в’язати і робити хороші справи, то приєднуйтесь до благородної справи – подаруйте тепло своїх рук недоношеним малюкам! У суботу, 12-го червня у Гончаренко центрі збирається спільнота, котра називається «Клуб 28 петель добра».

Про що це? Це люди, котрі плетуть будь-які тепленькі речі – шкарпетки, пінетки, шапочки, рукавички, плодики, жилетки, - і передають їх у родини, де народжуються недоношені малюки, або у заклади, де такі дітки перебувають, поки не набудуть потрібної ваги і стану здоров’я.

Чому саме такий вид діяльності у «Клубі 28 петель добра»? Бо з перших хвилин появи на світ передчасно народжених малюків потрібно піклуватися про збереження їх тепла. Якщо дитині холодно, то маленький організм змушений витрачати свою енергію не в ріст і швидкий розвиток, а на те, щоб зігрітися. Так як у малюків не до кінця сформувалася система кровообігу, то навіть у кюветах (це такі інкубатори для новонароджених) ніжки дуже мерзнуть.

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/rb7DoAa - і чекайте на телефонний дзвінок та запрошення від адміністраторки напередодні (9-10 червня). Будь ласка, запишіть собі номер - 050-884-97-16, це робочий телефон Гончаренко центру, - бо інакше ви не побачите нашого повідомлення у Вайбері\Телеграмі.

Зустріч почнеться у суботу, 12 червня о 15.00 і триватиме біля 1,5 години. Адреса Гончаренко центру: вул.Велика Перспективна, 4 а - другий поверх (вхід з правого боку будівлі). Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Надежда .​Серебряное озеро (Скала)
Добрый вечер возможно ли снять дом или комнату рядом с озером
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту