​Майстер-клас із розпису мандал

16.10.2021
16.10.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

У суботу, 16-го жовтня Софія Христонько проведе у Кропивницькому Гончаренко центрі майстер-клас із точкового розпису мандал. Це древньоіндійська техніка, яка сьогодні набуває популярності, і якою пані Софія майстерно володіє.


Учасники та учасниці, котрі будуть запрошені на захід (початок об 11.3), розпишуть власну мандалу кольорами, кожен з яких має своє значення. Місць лише шість, тому заповніть, будь-ласка, анкету: https://cutt.ly/UE4djFY - і чекайте на повідомлення у Вайбері/Телеграмі, в якому буде запрошення, напередодні, 15 жовтня. Будь ласка, прямо зараз запишіть собі номер телефону центру, щоб ви побачили це повідомлення: 050-884-97-16.

Адреса центру: вул. Велика Перспективна, 4а (другий поверх, вхід збоку). Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! А щоб бути у курсі програми переглядів фільмів, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!