​It’s English o’clock!

27.11.2021
27.11.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Ви любите англійську мову, але не знаєте де і з ким практикуватися? Пропонуємо об'єднати приємне з корисним! Кропивницький Гончаренко Центр запрошує дорослих у суботу, 27 листопада о 12.00 на зустріч “It’s English o’clock!”, яку проводить Валерія Горобець.


Все, що вам потрібно, - це гарний настрій і базові знання англійської мови. Адже пані Валерія - досвідчена вчителька, і вже понад 13 років успішно викладає іноземні мови, має досвід роботи в Америці та Китаї. Вона обіцяє, що буде весело і цікаво! Пограємо в англійські настільні ігри, поп'ємо чай та каву, порозмовляємо іноземною! Тривалість заходу - 1,5 години.

Хочете взяти участь? Будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://cutt.ly/fTSB251 - і чекайте на запрошення\повідомлення у Вайбері або Телеграмі. Отримаєте запрошення - відреагуйте на нього, і приходьте. Будь ласка, прямо зараз запишіть собі робочий номер телефону Гончаренко центру, щоб ви побачили повідомлення від нас: 050-884-97-16.

Нагадуємо, що всі освітні та культурні програми у Гончаренко центрі безкоштовні!. Адреса центру: вул. Велика Перспективна, 4а (другий поверх). А щоб бути у курсі заходів у центрі, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ольга .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Пані Людмило, дуже цікава стаття, дякую! Окрема подяка, що написали про нашу доньку❤️
Оксана .​Варити борщ чи йти в депутатки? Як гендерні квоти урівноважили…
Дуже глибоке та цікаве дослідження. Моя особиста думка як журналіста з приводу теми є такою. Присутність та потенціал…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…