Молоді та здорові кіровоградці - за репродуктивне здоров'я

01.07.14, 14:00

Минулої п'ятниці на затишній центральній вулиці Кіровограда, - вулиці Дворцовій - на всіх прохожих чекали цукерки, печиво та фото-флешмоб "Молодий та здоровий!". У рамках акції Анна Горобцова та Ольга Гріднєва запрошували і молодь, і дорослих підійти, дізнатися про те, як зберегти своє здоров'я, а також сфотографуватися із різними постерами та взяти цукерку ;-) Учасників було чимало - всім сподобалося і спілкуватися, і куштувати цукерки, і робити фоточки. Далі шукайте свої зображення у групі "Здоров'я жінок" у соціальній мережі Facebook та на сайті "Тусовка". Для найактивніших учасників, чиє фото набере більше лайків, буде приємний сюрприз! Насамкінець скажемо, що флешмоб пройшов у рамках програми "Здоров'я жінок України".


Програма «Здоров’я жінок України» – це п’ятирічна Програма (2011- 2016 рр.) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Програма впроваджується Інститутом досліджень і тренінгів імені Джона Сноу.

Мета програми «Здоров’я жінок України» – сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок та пар України шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи непланованій вагітності та абортам.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ