Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей

02.06.17, 16:00

У мережі Київстар включено номер гарячої лінії для консультацій з питань захисту прав дітей. Номер 116111 використовується у 26 країнах світу для надання допомоги дітям, які потрапили у скрутне становище. Дзвінки на номер 116111 з мережі Київстар безкоштовні та доступні навіть при нульовому балансі рахунку.

Даний номер виділений рішенням НКРЗІ та за сприяння Української асоціації зв'язку «Телас». Консультації і допомогу неповнолітнім громадянам України надають професійні психологи і соціологи громадської організації «Ла Страда-Україна». Вони проконсультують дітей щодо їх прав, про те, що робити у випадку жорстокого поводження з ними, а в екстрених випадках, якщо є загроза життю чи здоров’ю дитини – повідомлять інформацію для реагування органам Нацполіції, МВС або службам у справах сім’ї та дитини.

Звертатись на цей номер можуть також батьки, якщо, наприклад, є потреба у порадах щодо взаємовідносин з дітьми в родині. Київстар одним із перших телеком-операторів підтримав даний проект, забезпечивши у своїй мережі всі технічні можливості для стабільної цілодобової роботи номера 116111. Директор з корпоративних комунікацій Київстар Ганна Захараш: «Київстар надає доступ до гарячої лінії допомоги також і при нульовому балансі рахунку абонентів. Це важлива і потрібна ініціатива, яку ми, безумовно, будемо підтримувати». Київстар багато років співпрацює з суспільними організаціями, які допомагають людям, що потребують особливого піклування.

Одна із складових такої турботи – надання коротких номерів і безкоштовного зв’язку для консультаційних телефонів. Це, наприклад, такі номери як 386 – гаряча лінія організації «Ла Страда-Україна» по запобіганню домашньому насильству, номер 527 міжнародної організації з міграції - для консультацій з питань боротьби з торгівлею людьми. Дзвінки на ці номери – є безкоштовними.

Детальну інформацію щодо роботи гарячої лінії по допомозі дітям можна подивитись на сторінці суспільної організації «Ла Страда-Україна». http://www.la-strada.org.ua/

https://www.facebook.com/lastradaukraine/



Комментарии

Юля Поліщук23 февраля 2020 19:05
0
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Ответить
Вікторія Талашкевич26 февраля 2020 15:01
0
Юля, якщо допомога потрібна від сайту "Тусовка", напишіть, про що мова. Якщо потрібна допомога по напрямку захисту прав дітей - Номер 116111 використовується у 26 країнах світу для надання допомоги дітям, які потрапили у скрутне становище. Дзвінки на номер 116111 з мережі Київстар безкоштовні та доступні навіть при нульовому балансі рахунку
Ответить
Руслан Евчак14 марта 2021 20:57
0
Добрый вечер я незнаю куда уже стучать у меня ситуация сложилась такая я знаю неблагополучной семью в которой страдают дети незнаю куда напесать по таким делам может кто то сомно й связаться 0997857380
Ответить
Вікторія Талашкевич19 марта 2021 11:43
0
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу чергу, звертутися до поліції.
Ответить
mery.spring04@gmail.com mery.spring04@gmail.com21 май 2021 09:28
0
Здравствуйте, мне нужна ваша помощь! хочу написать заявление, кому я могу обратиться?
Ответить
Вікторія Талашкевич22 май 2021 13:36
0
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111 використовується у 26 країнах світу для надання допомоги дітям, які потрапили у скрутне становище. Дзвінки на номер 116111 з мережі Київстар безкоштовні та доступні навіть при нульовому балансі рахунку.
Ответить
elittur2015@gmail.com elittur2015@gmail.com17 сентября 2021 22:33
0
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки заставляють ходити до школи в тому числі приміняючи фізичне насильство і відібравши паспорт,хочу допомогти дитині.
Ответить
Вікторія Талашкевич13 октября 2021 09:58
0
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111 використовується у 26 країнах світу для надання допомоги дітям, які потрапили у скрутне становище. Дзвінки на номер 116111 з мережі Київстар безкоштовні та доступні навіть при нульовому балансі рахунку.
Ответить