Mister Flight Academy

У середу 20 березня о 16.00 в Будинку культури «Авіаторів» серед курсантів та студентів Льотної академії Національного авіаційного університету відбудеться конкурс «Містер Льотна академія». Це конкурс нового формату, адже подібного конкурсу серед хлопців-курсантів ще не проводили за всю історію існування Льотної академії, розповідає Анастасія Глущенко.

Окрім Містера академії під час конкурсу будуть визначені переможці у різних номінаціях, в тому числі «Містер Інтернет» - переможець за версією он-лайн голосування на сайті tusovka.kr.ua.

Курсантське та студентське самоврядування академії, які є організаторами конкурсу, щиро вдячні спонсорам та адміністрації академії за співпрацю. Дякуємо компаніям «ShoBar», «ChubStyle», «FightBaza», кінотеатру «Портал», «ManlyClub», «DrovaPub», «Студия Тату-Зависимые», «Не Добро Пожаловать». Зі словами вдячності звертаємося до наших інформаційних партнерів сайту tusovka.kr.ua, журналу «Ланруж» та телеканалу UA:Кропивницький.

Вже у цю середу Ви зможете познайомитись із учасниками наживо, а зараз пропонуємо Вам переглянути фото хлопців і обрати того, хто на Вашу думку гідний носити титул «Містер Інтернет». Голосування триватиме до 15.00 20 березня 2019 року.

Більш детальну інформацію про цей захід Ви можете знайти на наших інформаційних ресурсах:

-Телеграм-канал: www.t.me/fau_media

-Інстаграмм-сторінка: www/instagram.com/fau_media

-Фейсбук-сторінка: https://www.facebook.com/flightacademyNAU/

-сайт академії: http://www.klanau.kr.ua

Авторка фото - Крістіна Килинчарслан, курсантка факультету льотної експлуатації

Микола Бєляєв
52.5% (374 голоса)
Артем Кім
38% (271 голос)
Аркадій Назаренко
4.5% (32 голоса)
Тарас Ювченко
2.2% (16 голосов)
Борис Кургановський
1.8% (13 голосов)
Бахтйор Махмудов
0.6% (4 голоса)
Фузайл Садиков
0.4% (3 голоса)