Регіональні голоси за демократію: Досвід і перспективи

07.02.16, 10:00

Посібник, що акумулює досвід впровадження ініціатив у рамках проекту «Регіональні голоси за демократію», видано в Україні за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.

Оксана Ярош - учасник Національного форуму за проектом, фото - Олена Карпенко
Оксана Ярош - учасник Національного форуму за проектом, фото - Олена Карпенко
Проект реалізувала Новоукраїнська районна громадська організація «Прес-клуб реформ» у партнерстві із Представництвом Інституту з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) в Україні.

Лев Абрамов та Вікторія Талашкевич під час Національного форуму за проектом, фото - Олена Карпенко
Лев Абрамов та Вікторія Талашкевич під час Національного форуму за проектом, фото - Олена Карпенко
- Метою проекту було підвищення обізнаності громадськості щодо стійких процесів демократичного і громадянського суспільства в п’яти цільових регіонах, - розповідає керівник проекту від "Прес-клубу реформ" Вікторія Талашкевич.

Зміст публікації є предметом відповідальності авторів редакції та не обов’язково відображає погляди Міністерства закордонних справ Німеччини. Всі, хто хоче отримати посібник поштою, можуть звернутися до менеджера проекту «Регіональні голоси за демократію» Ганни Дядечко поштою ua_tua@mail.ru та зробити запит на посібник. Також ви можете переглянути посібник в електронному вигляді

Учасники Національного форуму за проектом, фото - Олена Карпенко
Учасники Національного форуму за проектом, фото - Олена Карпенко
Редакційна команда посібника: автор концепції та упорядник – Вікторія Талашкевич, дизайн і верстка – Ігор Соломаха, редактор і коректор – Дмитро Шульга, фотографії – Олена Карпенко та Максим Максименко. Авторське право посібника зберігається за Представництвом Інституту з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) в Україні та Новоукраїнською районною громадською організацією «Прес-клуб реформ». Тираж – 500 примірників. Друк – поліграфічно-видавнича компанія «Код».


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Bel S.Вечори на форумі у місті Вінниця: Вражень - на увесь рік!
Kúpiť registrovaný pas, vodičský preukaz, ID karta, ((vanwest04@gmail.com) (+ 237677707293), IELTS certifikát, vízum, rodný list, škola diplomy, sobášny list, US green card a mnoho ďalších…
Lora R.Частный зоопарк в селе Озера
Я звонила человеку ,который организовывает поездки туда ,то он сказал ,что поддерживает связь с директором и вроде…
Вікторія .Школа ораторського мистецтва
Напишіть через Фейсбук - організаторам заходу - https://www.facebook.com/kowo.me/