Презентація фільму “На роздоріжжі”

29.07.2013
29.07.2013

 У понеділок 29 липня о 14.00 обласна бібліотека імені Чижевського запрошує до кіноклубу “Екран”, де відбудеться презентація художнього короткометражного фільму “На роздоріжжі”.

Фільм створено студією аматорського кіно “Спалах” за підтримки телестудії «Energy-TV» та озвучено на студії «Radharaman records». Жанр – соціально-філософська притча, драма з елементами сатири. Тривалість фільму – 30 хвилин. Вхід вільний!

Фільм створювався на некомерційній основі групою молодих кіровоградських ентузіастів. Вони пройшли всі творчі випробування, починаючи від написання оригінального сценарію, закінчуючи філігранною роботою над відзнятим матеріалом. Зйомки проходили в різних природних місцинах у межах обласного центру. Актори – здебільшого, звичайні люди, але є серед них і зірка кіровоградської рок-музики, і відомий на теренах краю майстер бойових мистецтв.


У цьому фільмі в ігровій, символічній формі йдеться про проблеми суспільства, про необхідність його об’єднання на основі загальнолюдських цінностей. Жанр – соціально-філософська притча, драма з елементами сатири. Фільм професійно озвучено на студії “Radharaman records”.

У вас буде унікальна можливість обговорити фільм з його творцями, поставити запитання про знімальний процес і особливості постпродакшену, дізнатися деякі секрети кінематографу.


Контактні телефони: 099 903 78 37 (Ігор), 099 017 63 02 (Василь)Комментарии

Игорь Черный 2 августа 2013 19:14
0
Фільм "На роздоріжжі":
http://www.youtube.com/watch?v=9DOFJEipNko
Ответить
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!