Виставку психолога-художника покажуть у Кіровограді

02.09.2013
02.09.2013

автор - Ігор Нейгер
автор - Ігор Нейгер
У понеділок, другого вересня о 13.30 у бібліотеці імені Д.І.Чижевського у Кіровограді (точніше - у Відділі обслуговування користувачів, це третій поверх) відбудеться презентація вже четвертої експериментальної виставки під назвою «Психология и искусство» кіровоградського художника Ігора Нейгера.

На гостей чекає розгадка таємниць творчого тандему психолога — художника. Суть у тому, що представлені картини створювалися в процесі індивідуальної психологічної практики кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психології КІРУЕ, доцента кафедри практичної психології КДПУ імені В.Винниченка Олександра Ткаченка та унікального художника Ігора Нейгера.

Творчий експеримент, у якому співтворці поєднали психолого-живописні контексти, триває вже 5 років. У процесі проведення досліду психолог пропонував (замовляв) ідею і тему образотворення, а Художник втілював їх у картини.

Отож, шановні гості бібліотеки, вам випадає чудова нагода поспілкуватися з учасниками експерименту, проникнути в таємниці рідкісної співтворчості, в душевні перипетії людських характерів, у непередбачувані ситуації...

Ви станете свідками народження незвичайного та унікального! Гостинно запрошуємо всіх, кому небайдужі Психологія, Творчість, Живопис.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!