Вечір пам’яті релігійного мислителя протоієрея Георгія Флоровського

10.09.2013
10.09.2013

Кіровоградський обласний краєзнавчий музей запрошує на вечір пам’яті релігійного мислителя, історика і філософа протоієрея Георгія Васильовича Флоровського (1893-1979).

Уродженець м. Єлисаветграда, видатний православний мислитель отець Георгій Флоровський зробив серйозний внесок у такі різні галузі, як теологія, історія філософії та література.

Доктор теології, професор різних університетів Європи і Америки Георгій Васильович Флоровський був прикладом християнської мужності і мудрості. Вшануймо його пам’ять з приводу 120 річниці з дня народження і порадіємо нашій землі, яка народила славних синів!

На вечорі буде демонструватися виставка «Вірую і знаю. Г.Флоровський», підготовлена відділом рідкісної книги Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського, та приватна колекція О.В.Чуднова «Приближення отця Георгія». 

Подія буде завершена концертом Кіровоградського муніципального камерного хору під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Юрія Любовича, в якому прозвучать духовні твори Олександра Архангельського, Павла Чеснокова, Георгія Свиридова та Олексія Львова.

Початок заходу о 16.30Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!