Новий соціальний магазин

17.09.2013
17.09.2013

Соціальний магазин у Кіровограді
Соціальний магазин у Кіровограді
У вівторок, 17-го вересня у Кіровограді по вулиці Генерала Жадова, 30-а відкривається новий (другий у місті) соціальний магазин. Він розміщений в окремій будівлі загальною площею 68 кв.м., яка є власністю ТОВ "Копілка" земельна ділянка є власністю ТОВ "СМ-маркет".

Уже кілька днів біля магазину працює палатка, де оформляють картки представникам соціально-вразливих груп населення. У магазині буде вестися торгівля продовольчими товарами за доступними цінами. Режим роботи: з 7.00-22.00 години без перерви та вихідних.

Соціальний магазин у Кіровограді
Соціальний магазин у Кіровограді
Асортимент соціальних товарів - налічує 19 найменувань продовольчих товарів: борошно, цукор, яйця курячі, олія, крупи в асортименті, макаронні вироби, хліб, масло вершкове, спред, кефір, молоко. Порядок обслуговування покупців методом самообслуговування, норми відпуску товарів немає (за винятком цукру (3 кг) та олії (2 пляшки) за соціальними картками).

Партнери - постачальники: ПрАТ “Креатив”, ТДВ “М'ясокомбінат ”Ятрань”, ПП "ВК і К", ПП "Віктор і К", ТОВ "Росина", ТОВ "Олександрійський цукровий завод", Агрофірма "Славутич" та інші.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!