Велоклуб «Там-Де-Ми» запрошує на велогонку в класі крос-кантрі!

20.10.2013

У неділю, 20 жовтня на околиці міста Кіровограда (район ст. Балашівки) в урочищі "Злодійська балка"  стартує друга аматорська велогонка в класі крос-кантрі «Zlodiyka  Oсtober  Race  - 2013». Основною метою проведення даного заходу є пропаганда гірського велосипеду, як засобу для активного відпочинку.

Змагання обіцяють бути досить видовищними, оскільки траса розташована в мальовничому урочищі, яке має складний рельєф місцевості, крім того організатори вирішили ускладнити її додатковими перепонами з колод та ритвин та мостиків.

Для участі у змаганнях учасники повинні  бути не молодше 14 років, мати велосипед у справному стані та шолом. Детальна інформація щодо умов участі знаходиться на сайті організатора змагань - велоклубу «Там-Де-Ми».

Запрошуємо усіх хто бажає отримати заряд позитивних емоцій та адреналіну взяти участь у змаганнях або прийти і підтримати учасників, одночасно насолодитись осінніми фарбами лісу та свіжим повітрям!

З повагою,
координатор велоклубу «Там-Де-Ми»
Юрій КоровайченкоКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…