Відкриваючи Україну: Седнів

14.11.2013

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує 14 листопада в Екологічний центр, де о 13.00  відбудеться презентація фотовиставки Гліба Цуканова «Відкриваючи Україну: Седнів». 

Юний фотоаматор побував у багатьох унікальних містах України. Це настільки вразило уяву хлопчика, що він вирішив поділитися своїми спостереженнями у вигляді світлин.  Гліб започаткував цикл фотовиставок “Відкриваючи Україну”. Це  вже друга персональна фотовиставка,  яка відкривається в екологічному центрі обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського.  Перша виставка познайомила відвідувачів з унікальним містом Вилкове,  відомим як “Українська Венеція”.

В новій експозиції представлено понад 20 світлин: осінні  пейзажі,  архітектурні цікавинки, побутові замальовки – і все це із одного невеличкого куточка у Чернігівській області – селища Седнів.  
У цьому стародавньому містечку, розташованому за 25 кілометрів від Чернігова, панує якась особлива, чарівна, по-дитячому казкова атмосфера. Століттями гордий Седнів надійно зберігає свої секрети і легенди. Але варто тільки захотіти – і завіса таємниці прочиниться...

Тож юний мандрівник через мистецтво фотографії дає можливість відвідувачам фотовиставки познайомитись з цим чудовим містечком. 
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати експозицію, яка працюватиме з 14 листопада до 2 грудня 2013 року без вихідних. Вхід  - вільний.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!