Вечір пам’яті «Із забуття в безсмертя»

21.11.2013
21.11.2013

Обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка запрошує у четвер, 21 листопада о 14.00 до Відділу популяризації книги. У відділі відбудеться Вечір пам’яті «Із забуття в безсмертя», що проходить у рамках відзначення 80-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні.

У рамках заходу відбудеться презентація виставки-експозиції «Голодомор: Україна пам’ятає, світ визнає». Буде проведено засідання круглого столу на тему «Голодомор в Україні 1932-33 років: у вимірах Центральної України».

На вечорі йтиме мова про причини та наслідки Голодомору, а також злочину Сталінщини, що завдав Україні найтяжчих утрат і коштував понад п’ять мільйонів людських життів...

У заході візьмуть участь фахівці Державного архіву Кіровоградської області, обласного краєзнавчого музею, викладачі вищих навчальних закладів.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка тел. (0522) 22-66-01. Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.uaПрацюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний – субота!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!