Кіровоградців запрошують на зимові туристичні змагання

08.02.2014–09.02.2014

У суботу 8-го лютого 2014 року у Чигиринському і Кам’янському районах Черкаської області відбудуться популяризаційні зимові туристичні змагання з мандрівництва – «Снігохід». Це зимові туристичні змагання з орієнтування, якi проводяться з метою залучення молоді до спортивного туризму, популяризації здорового способу життя і активного відпочинку, професіоналізації пішого мандрівництва в зимових умовах та лижного мандрівництва, а також практичного вивчення історії рідного краю шляхом безпосереднього знайомства з історичними пам’ятками місцевого та національного рівнів.

Для тих, хто відважиться взяти участь, приготовано багато складних для знаходження і цікавих точок, неперевершені краєвиди і гідна винагорода за пройдені випробування. Взяти участь у змаганнях можна, зареєструвавшись на сайті snigohid.plast.org.ua. Потенційні учасники змагань – молодь віком від 16 до 30 років, яка любить активний відпочинок, мандрівки і пригоди. Організатори змагань – Національна скаутська організація – Пласт.

Зимові туристичні змагання включають в себе пішохідний та лижний етап. За контрольний час (8 годин) учасникам необхідно подолати десятки км важкодоступними місцями та відмітитися на контрольних точках. Відчайдухи, яким першими вдасться пройти всю дистанцію, розподілять між собою цінні призи від офіційних спонсорів змагань. На переможців чекає якісне туристичне спорядження та аксесуари провідних фірм світу.

Щороку місце проведення змагань міняється, що додає відчуття неповторності та зацікавлення до нових звершень. Цьогоріч «Снігохід» проводитиметься в історично славетній місцевості – Холодному Яру, урочищі, що завжди було форпостом українців у боротьбі за волю. Маршрут змагань, що проходитиме через холодноярські нетрі, сповнений цікавими та величними місцями Черкащини. Якими саме Ви зможете дізнатись, взявши участь у зимових туристичних змаганнях з мандрівництва – «Снігохід-2014». Додаткова інформація: Олег Вдов’як 098 60 50 559, пише "Гречка"Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!